Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit csinálna velem a pincér...

Mit csinálna velem a pincér az étteremben, ha azt mondanám neki az étkezésem után, hogy nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés

Ott kellene maradnom mosogatni? Vagy hívnák a zsarukat, s bevinnének éjszakára? Esetleg megvernének és kidobnának az étteremből?


Mi Magyarországon a gyakorlat? Kinek milyen tapasztalata van? :-)



2012. júl. 13. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
93%
Szerintem kihívnák a rendőrséget..De csak tippelek...:)
2012. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Hú, ez de kínos lehet!:D


Én egy magán fogorvosnál voltam úgy, hogy (mivel rosszul tüntette fel az árakat a honlapján) kevesebb pénz volt nálam mint a kezelés. Gyökérkezelést csinált, fizettem, majd visszarendelt egy végleges tömésre. Arról nem tájékoztatott a honlap, hogy ezt külön kell fizetni. Rám gáz volt, mondtam, hogy félreérthető volt a honlap infó, úgyhogy MOST nem tudok fizetni. Hát eléggé húzta a száját, de megbeszéltük, hogy beugrom máskor rendelési időben és kifizetem...

2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Szóval szerintem hasonló lehet étteremben is a szitu mint nálam a fogdokinál. Csak még gázabb.
2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Először is elkérné a személyi igazolványodat, kiírná az adataidat. Megkérdezné, hogy van e nálad a számlával egyenértékű holmi / óra, aranygyűrű...stb/. Kihívná a rendőrséget, vagy jól elverne.
2012. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valszeg rendőrség.
2012. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy én úgy képzelem el a szitut, hogy a pincér hívja a tulajdonost, hogy ilyenkor mi van. A pincér tuti nem fog veled csinálni semmit, mert amit fizetsz, nem az ő pénze közvetlenül, hanem a főnökéé, és ő fizeti a pincért. Mindenképp a felettesét hívja ilyenkor a pincér ez a lényeg, aztán azzal lehet problémázni. Miközben mindenki téged néz minden irányból:DDD
2012. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
én amikor észrevettem, hogy nincs nálam pénz, rendeltem még valamit és közben a mosdóablakon távoztam elegánsan
2012. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Káromkodna és fenyegető fejet vágna...
2012. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
67%

De azon gondolkodtam, hogy hogyan tart ott amíg kiérnek a rendőrök? Nincs joga ott tartani. :):)

Vagy akkor igen ha be tudja bizonyítani, hogy te ott márpedig ettél? :D

2012. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azt mondaná, hogy hívj fel valakit, aki hoz pénzt. Ha erre az lenne a válaszod, hogy nem tudsz senkit felhívni, vagy nem találsz olyat a közelben, akinek van pénze, akkor kihívnák a rendőrséget.

Persze, ha gyakori vendég vagy, vagy máshonnan, de ismernek, esetleg egy ígérettel elengednek.

Megverni vagy kidobni a legritkább esetben szokták az embert, de ha eleve tudtad, hogy nincs nálad elég pénz és mégis beültél, akkor akár meg is érdemelnéd!

2012. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!