Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális? Vagy...

Szerintetek az normális? Vagy csak nekem tünik úgy hogy minden csak a pénzről szól? Ilyenkor kinek jár a családi és a gyes?

Figyelt kérdés
ismerek egy lányt 20 éves van egy barátja akivel van egy közös 5 hónapos kisbabájuk. a fiú is 20 éves. a fiú elejétől nem szerettet a lányt de m teherbe esett es azt hitte ezzel megfogja a fiút. a fiú ütötte terhesen is elzavarta nem egyszer. most úgy alakult hogy az anyától elvették a babát es az apánál helyezték el ideiglenesen szeptemberig mert akkor lesz a tárgyalás. es a lány most úgy gondolja hogy neki kell a gyerek pénze mert azt hiszi őt illeti. de a gyerekre nem gondol. próbálta vissza szerezni de nem tud semmit tenni mert elhelyezték

2013. júl. 31. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A làny rosszul hiszi. Mivel az apánál van elhelyezve a baba, így az apukának jár a csp és a gyes. Ha a lány jogtalanul veszi fel a pénzt , akkor azt vissza kell neki fizetni.
2013. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ezt én is így gondolom. szerintem ez elég egyértelmû de úgy néz ki nem mindenkinek.
2013. júl. 31. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A családi meg a gyes a gyereket illeti,a róla gondoskodó szülő kapja. Tehát ebben az esetben az apának jár.
2013. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegèny baba, èrtelmes szulei vannak.
2013. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de a lányt szapulod miközben a párja ütötte terhesen. Talán inkább adják örökbe szegény picit.
2013. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt hagytak szegény gyereknek.....
2013. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Csak a pénz miatt nem adja örökbe a gyerekét, a szomszédok nevelik. Pedig ők azonnal magukhoz vennék és nagyon szeretik őt. Ez elég szomorú...
2013. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
itt az anya akarja a gyereket csak elrontotta az egészet mert nem úgy gondozta ahogy kellett volna. sajnos. ... ..
2013. aug. 1. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs de erre nem igazán lehet mit írni. Nem egy IQ bajnok egyik sem az egyszer tuti.
2013. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos ez teljesen igaz utolsó. csak az ártatlan baba nem tehet semmiről
2013. aug. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!