Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek csak szoptatás után...

Akinek csak szoptatás után tért vissza a menstruációja, mennyi idő után lett újra rendszeres? Normális ilyenkor, ha nem jön meg minden hónapban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Két gyermekem van és mind kettőt 16 hónapig szopiztattam!

Nem menstruáltam egyáltalán a szoptatás alatt!

Amint elmaradt a ciciztetés 3 hét múlva jött meg!

Nem mondom, hogy rendszeres volt pár hónapig, 2-3 napokat csúszott, majd helyre állt teljesen!

2012. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lányomat 11 hónapig szoptattam, 8 hós volt mikor megjött először, abban a hónapban szinte végig megvolt, két nap nem, három igen, stb. Aztán 30 és 40 nap is volt a ciklusom, viszont ettől függetlenül volt peteérésem, mert ahogy betöltötte a lányom az 1 évet, elkezdtünk a kistesóval próbálkozni, abbahagytam a gyógyszert (akkor még a Cerazettét szedtem, dokim azt mondta ha úgyis babát szeretnénk, ne váltsak, felesleges), szóval abbahagytam, 3 napra rá megjött rendesen, aztán már nem, és kb középidőben, 14. napon fogantak az ikrek.

Ők egy évesek voltak mikor megjött először, de nagyon rendszertelen vol, volt hogy két hétre jött, volt hogy két hónapra. (volt hogy tesztet is csináltam már, de nega lett ). Aztán 17 hós korukig szopiztak az ikrek, utána írattam másik gyógyszert, első levél alatt szinte végig barnáztam, alig volt tiszta napom, azóta rendesen 28 napra beállt a dolog.

2012. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!