Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tapasztal ekcéma...

Más is tapasztal ekcéma jellegű tüneteket a szülés illetve a szoptatás után?

Figyelt kérdés

11 hónapos a fiam, és amikor terhes voltam nagyon bevizesedtek az ujjaim. Nem tudtam hordani a jeggyűrűmet. Miután megszültem és lement rólam a víz (még a szoptatás alatt), olyan lett az egész kézfejem mintha ekcémás lennék. Most már jó ideje nem szoptatok, de a mai napig ha felveszem pár óra alatt kikezdi a gyűrű alatt az ujjamat. Viszket és ég. Elvileg az arany nem allergizál (sárga és fehér arany keveréke).

Másnál is előfordult ilyen? El fog múlni valamikor?


2009. okt. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég súlyosan kijött szülés után.A sudocrem nagyon szépen eltüntette, még erre is jó.:)Naponta legalább ötször bekentem a kezem vékonyan.
2009. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya folt van a gyűrűm alatt, de azt hittem, hogy beszorult alá a víz és amiatt. Én levegőztettem -levettem a gyűrűt- és Bepanthen.
2009. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én fémérzékeny vagyok, kamaszkoromban kezdődött. Nekem is van egy fehérarany gyűrűm, és nyáron még az alatt is kiütéses lesz az ujjam. Állítólag a nikkel allergizál, nem biztos hogy teljesen nikkelmentes a gyűrűd.
2009. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. nem hiszem, hogy allergia lenne, mert soha semmire nem voltam allergiás és most sem vagyok. Valami bőrömmel nem stimmel. Olvastam ebben témában cikkeket, és ott azt írták ez idővel elmúlik. De mennyi ez az idő? Eleinte én s kenegettem krémmel, mert akkor az egész kézfejem is kijött, gondolom a gyakori kézfertőtlenítés miatt is. Most csak a gyűrűm alatti csíkban vörösödik, ég és viszket. Lehet, hogy fel fogok keresni egy bőrgyógyászt.

Köszi mindenkinek a segítséget.

2009. okt. 26. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a kislányom, még szoptatok, és a hajammal meg a bőrömmel sem stimmel valami. Vitaminhiány vagy ilyesmi lehet, soha nem volt ilyen csúnya a bőröm és ilyen száraz, fénytelen a hajam. Meg fogom próbálni a Béres Szépségvitamint, remélem, használni fog.
2009. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!