Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalt valaki otthon végezhet...

Vállalt valaki otthon végezhető munkát pici baba mellett? Létezik egyáltalán "igazi" ilyen meló? Ami nem átverés.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Jó sokat próbálkoztam, mire kitapasztaltam a kérdést.

Ki kell ábrándítsalak, szerintem olyan, ami otthon végezhető, az vagy

- szaktudást igényel (pl. szakdolgozat írás, fordítás...),

- nem kell hozzá szaktudás, de átverés (borítékolás, postán küldj 600 Ft-ot, stb...,

- mlm, de ehhez meg néha ki kell mozdulni. Én ezek közül tudok olyat, amihez jó szervezéssel kevés időt kell ráfordítani, gyes/gyed mellett is csinálhatod és még kereshetsz is, sőt egy vasat sem kell befektetned "induló csomagra", de az mlm. Nagyon jó, én szeretem, a férjemmel ketten csináljuk.

Bocs, de itt nem akarok erről többet, mert nem akarok mlm vitába kezdeni. Ha érdekel, infot küldök priviben.

Egyébként minden jót kívánok.

2009. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!