Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mérvadó...

Anyukák, szerintetek mérvadó a %? ha valakinek alacsony, akkor az biztos rossz válaszokat ad? Mérlegeltek egy választ ez alapján?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérvadó. Valószínűleg sokszor ad olyan választ, ami a kérdezőnek nem tetszik. Én is jártam már így, butaság miatt. Megkérdezte egy névről a véleményünket, én őszintén leírtam, utána lepontozott, hogy mit képzelek, tartsam tiszteletben, hogy ő ezt a nevet választotta. Elképedtem, mert nem ezt kérdezte. Butaságokra azóta nem válaszolok, már megtanultam, hogy nem érdemes. Egyébként ez a pontozósdi engem egyáltalán nem érdekel, az sokkal inkább zavar, ha kérdez vki vmit, én részletesen leírom, amit gondolok, és még csak annyit sem ír vissza, hogy csá. Ilyenkor felesleges időpocsékolásnak tarom az írogatást.
2013. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szomorú, ha valaki így látja. Köztudott, hogy a GYK erős 30%-a csak pontozgatni jár fel, de csak a piros kezet ismeri, és azt hiszi, hogy ezzel téged megbánt. Ha nem értenek egyet, az helyett, hogy nyomkodnának, inkább leírhatnák a saját maguk meglátásait, de nem, többnyire ez is elsikkad. Van, akit azért pontoznak, mert császárral szült, vagy azért mert nem szoptat, de van, hogy lepontozzák azt, aki pampers pelust használt, nem liberot, szóval itt mindenki általában utál mindenkit, és bőszen hiszik azt, hogy rosszul fogsz aludni, ha lepontoznak! :)
2013. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Én abortuszos kérdésben foglalok napi szinten állást az élet védelmében. Nézd meg, hol állok százalékban.

A pontozásnak csak annyi szerepet tulajdonítok, amennyi van neki. Szerintem játék csupán.

2013. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha valaki provokatív kérdésekben nem a "nyájjal megy", azonnal lepontozzak, úgyhogy nem érdekel.
2013. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem mérvadó és kizárólag a tartalma alapján nézem a választ.

Jobb lenne a gyk ha egyáltalán nem lenne ez a %-osdi. Olyan infantilis. Mellesleg vannak 100%-os teljesen értelmetlen és nagyon jó 0 %-os válaszok -amik percek alatt alakultak ki- látszik, hogy vannak akik ezzel szórakoznak, többen összefogva, vagy több gépről, látszik a toplistán, vannak akiknek értékeléssel gyűlik a pont.

Hát..'sekély e kéj'.

Csak a tartalma számít.

2013. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem mérvadó, saját tapasztalatom: elég egyszer-kétszer nem menni a tömeg után :) A másik vicces, hogy ki milyen nevet adna a saját gyerekének, és ez is le van pontozva...Szerintem néhány befordult anyuka ebben éli ki magát. Úgyhogy nekem nem számít, hogy ki hány %-os
2013. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen uj informacio ez a pont gyujtogetes pontozgatas utjan, vagy osszefogva. Ez mire jo?? Miert lesz elorebb x ponttal??? En azert adok nektek zold pacsit:)
2013. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem :)

Én anno beoltattam magam terhesen amikor a h1n1 influenza volt (akkor halt meg két velem egyidős anyuka) ezt láttam kisebb rossznak, nem akartam, hogy mi is úgy végezzük...

Ezt leírtam pár kérdésnél és jöttek a gyilkos vagyok, utálom a gyerekem, megakarom őt ölni, és sertés influenzával mérgeztem meg magunkat címkék... Amikor azt válaszoltam, hogy majd ráérek aggódni, ha a Fiamnak 8 melle lesz mint a malacnak...

2013. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
természetesen nem így született :D
2013. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amikor azt válaszoltam, hogy majd ráérek aggódni, ha a Fiamnak 8 melle lesz mint a malacnak...

Akkor még jobban rám szálltak :D

2013. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!