Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha bizonyos szülök nem nevelne...

Ha bizonyos szülök nem nevelnek gyereket akkor miért vállalják?

Figyelt kérdés

Természetesen itt nem mindenkire csak az olyanokra gondolok akinek a gyerekét a tv meg az internet neveli.

Nem lenne sokkal jobb ha akkor inkább magára költené a pénzt és ez ki maradna az életéből ?



2013. aug. 3. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert idióták! És mert fölszedik a gyerekek utáni gyest, családit, segélyeket és mennek a kocsmába. Én sem értem, sőt, elkeserítőnek találom...
2013. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy ilyet miért vállalt gyereket,ha nem is foglalkozik vele. Én nem ismerek olyat,aki 100 a tv-re,netre hagyná a gyerekét,nem foglalkozna vele.


Nekem a legnagyobbam is csak 6 éves,sok kortársa úgy kezeli a számítógépet,mint a lányom a játékbabát. Ő még a számítógépet csak messziről ismeri. Tv-t többet néznek,de nem sokat. Vannak benne jó mesék,amiket én is szeretek :-)



Kedves Első! szerintem nem arra bizonyos a népcsoportra gondolt a Kérdező!

2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen nem a C-sekre gondoltam.


Am meg én azt látom nagy általánosságba h környezeti nyomásra bevállal egy gyereket h ne bélyegezzék meg.

Következésképp nem is törődik vele hiszen neki nem kell.

Élő példa van olyan szülő aki 7 igen napi 7 percet beszél a gyerekével.


Ez kb annyiba merül ki h felteszi a napi sablon kérdéseket h mi volt ma az iskolába, mit kérsz enni, meg szia.

És senki nem neveli a gyereket.

2013. aug. 4. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Napi 7 perc?????!!! Azt a jó édes....

Nálunk a Párom dolgozik,nagyon sokat van távol,a gyerekek alig látják,de hát ezért vagyok én,hogy ha már felvállaltuk,és ha a Párom a pénzt keresi,akkor én foglalkozzak a gyerekekkel...

Jó,van aki azt mondja,hogy nem a mennyiség a lényeg,hanem a minőség,de ha mondjuk egy nagyobb gyerekről van szó,valami gyíkja van,azt 7 perc alatt nem lehet kitárgyalni... de egy kicsi gyereknek sem elég csupán 7 perc a 24 órából....

Nagyon elszomorodtam!! és nagyon sajnálom az ilyen magányos gyerekeket! Ki tudja Kik lesznek belőlük :-(

2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De Te honnan tudod, hogy napi 7 percet beszél vele?? Te vagy a gyerek?

Kik azok a "bizonyos szülök"?? Minden szülŐt ismersz, tudod ki mit csinál stb. Vagy csak nagyon unatkozol és provokálsz...

2013. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Innen.

http://www.youtube.com/watch?v=fGYxlNB08H0


Ők úgy nem uncsiból mondják.

2013. aug. 5. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!