Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vigyek egy...

Milyen ajándékot vigyek egy keresztelőre? Vagy egyáltalán vigyek valamit?

Figyelt kérdés
Nem olyan közeli hozzátartozók: a most született másod unokatestvéremnek a keresztelője. :) Illik valamit vennem vagy nem sértődnek-e meg ha mégsem teszem (mivel holnap lesz és az utolsó pillanatban lettünk meghívva)?
2013. aug. 3. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél borítékba 2 ezer forintot és azt add oda. Nem illik üres kézzel menni.
2013. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én valami jelképeset vennék,ami attól függ milyen idős a gyerek.
2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vinnék, kelleni nem kell vinni.Én úgy vagyok vele, hogy én a lányom keresztelőjére senkitől nem várok ajándékot, semmi csalódottság nem lenne bennem, ha nem hozna senki semmit, mert nem számít.Viszont, ha engem meghívnak egy keresztelőre, akkor tuti nem mennék teljesen üres kézzel, attól függ mennyire közeli rokonság vagy barátság,annak függvényében vinnék valamit de mindenképp vinnék valamit
2013. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!