Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresztelőre ajándékot, de...

Keresztelőre ajándékot, de mit? 2 éves kislánynak mondanátok jó ajándékot? Fülbevalója van!

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

névre gravírozott kés, villa, kanál, és ezekhez lehet kapni akár porcelán étkészletet is.

lányaimnak ilyen van, nagybácsitól kapták.


[link]


ezen még swarovski kristályok is vannak a nyelén


[link]


ez szerintem elég gyerekes, és értékes is, ezeket a kirepülö gyerekek viszik magukkal és örök emlék akitöl kapták.

2012. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már bármit vehettek ami a nevelését segíti .

bibliát - ha Ti vagytok a keresztszülei.- alá is írhatjátok emlék lehet.


esetleg Noé bárkája játékot ebből van fa változat is formabedobós meg mindenféle . kicsit bibliai .

lehet venni vallásos dalos cédét pl az Zene ovi jeles napok c duplalemezes verziója amin vannak vallásos eredetü dalok ovisok adják elő az is klassz ajándék . asszem ötezer volt.


mást most nem tudok kérdezzétek meg a szülőket .

2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a lényeg, hogy valami maradandó legyen.

Nálunk a ruhácskát mi vettük neki, az el van rakva emlékbe. (és fülbevalót, tudom nem túl eredeti :) és nálatok már megvan)



Szülinapokra, névnapokra én ilyeneket adtam már játékokon kívül:

- Fotókönyv róla, (az adott évéről)

- Mesekönyv amiben ő szerepel, olyan történetek amelyeket ő csinált

- takarót, párnát a nevével

2012. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

2,5 évesen volt a keresztelője, mindenkitől pénzt kapott, egy család hozott kirakót, plüss figurás kép keretet, ruhát.

Nagyon örültem neki, mert pont olyan ruhát néztem ki, csak sajnáltam annyi pénzt kiadni egy mellényért, és pont azt kapta, meg egy farmert!

Futó bicaj, játék konyha, pénztárgép, babaház ennek örülne a gyerek!

Férjem Húga egy cd-t hozott, egy angyalkás könyvet, és egy plüsst. Egy képes lapra verset írt, amihez a fenti dolgok társultak, vagyis a versben benne voltak, de a plüss azóta is csak hever a polcon, a cd-t nem halgatja, a könyvet meg első alkalommal véletlenül eltépte ahogy lapozta.

Szép ajándé volt, megható, de haszontalan.

2012. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DominoStudio válasza:
Nagyszerű ajándék lehet, és mellette még örök emléket is szereztek, nem csak a szülőknek/nagyszülőknek/keresztszülőknek de a kicsinek is aki korából adódóan nem fog emlékezni erre a szép napra, ha profi videós/fotóst hívtok a keresztelőre.
2012. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!