Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok a második...

Bevállalnátok a második gyerkőcöt? Kiszámoltuk pontosan a bevételeinket, levontuk belőle a kiadásokat (1hitel még jövő nyárig, rezsi, benzin. ) és így marad fixen 190. 000-200. 000 ft. De ebből még nem vontuk le azt a pénzt amita kajára fordítunk.

Figyelt kérdés
Most 1 gyerekkel nagyon szépen megvagyunk,de 2gyerekkel?Bemerjük vállalni?
2013. aug. 4. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Sok boldogságot!
2013. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze.

Nekünk ennyi az összes bevételünk...:/

2013. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Na, már megint egy magamutogató idejött vitát szítani.

A kaja havonta 30-40 ezer forint, ami ezután marad még így is több, mint amiből sokan élnek havonta!!

2013. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen simán.
2013. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a 30-40 ezer kajára nagyon minimum legalább 50-60 ezer ha normális minőségű ennivalót akar enni az ember,
2013. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

2-es vagyok.

Köszönöm a lepontozást először is.

Másodszor nem tudom miért teszel fel ilyen kérdést ha utána lepontozod az embert a válaszért!?

2013. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem pontozok!Mindenkinek köszönöm a választ!

A lányom most szeptemberben kezdi az ovit,így nem tudom hogy az pl mennyibe fog majd kerülni...nem azért szeretném bevállalni a másodikat,hogy azt kelljen átélniük amit nekem sokszor gyerekként a tesómmal,hogy volt hogy üres volt a hűtő...a kaját sajnos mi nem tudjuk kihozni 30.000-ből,sőt még 50.000-ből sem,de lehet hogy nem is szeretném ha ebből kéne spórolnunk.Szóval inkább körültekintő vagyok mielőtt szülnék mégegyszer.

2013. aug. 4. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!