Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől robbanhatott szét a...

Mitől robbanhatott szét a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
Megszültem a fiamat és amikor kijött a lepény és vele együtt a kzsinór, még ott a lábam között pattant egy nagyot és mindent beterített a vér. Mitől lehetett? A zsinór iszonyat hosszú volt, még a szülésznő is csodálkozott rajt. 43 hétre szültem, oxitocinnal indították.

2013. aug. 4. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem bunkóságból de miért nem az orvosodat kérdezted meg?
2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem fogadott doki volt és szülés után eltűnt, de amúgy sem voltam olyan állapotban.
2013. aug. 4. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és rendben van minden veletek? egyébként nemcsak 1 hetet, max 2 hagynak túlhordani??????
2013. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a nőgyógyászodnál, hátha a zárójelentésed alapján tud mondani valami okosat.
2013. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a baba készen áll a születésre, a köldökzsinór elvékonyodik. Nem kellett volna a 43. hétig várniuk.
2013. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem korábban történt... (Még sose hallottam ilyet... egyre borzalmasabb dolgokat hallok a szülésről...)
2013. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
miért engedték a 43. hétig hordani????
2013. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

nekem sem volt fogadott orvosom

már a 42. hétben jártam amikor az egyik orvos szó szerint megsajnált

mondhatom az utolsó pillanatban, sürgősségi császárral, mert már lassult a baba szíve

undorító ami történik a kórházakban az anyukákkal akik nem fogadnak orvost

2013. aug. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elvileg csak a 41. hétig hordtam, de el volt számolva az egész terhesség. Mikor megszültem az orvos mondta, hogy ez kb 43 hétig hordott baba.


Amúgy minden okés a bébivel, már lassan 3 hónapos óriásbébi:) Szülésnél voltak problémák, arctartás nyakra tekeredett kzsinór meg ilyesmi, de rendben van hál isten:)

2013. aug. 5. 07:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a záróra a "sablonszöveg" van írva.
2013. aug. 5. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!