Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes CTG-n 2-3 alkalommal...

36 hetes CTG-n 2-3 alkalommal gyengébb a szívhang. Másnál is volt már így? A köldökzsinór nyomódhat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire gyenge, és mennyi ideig?

Én 34 hetesen egy egész éjszakán át voltam CTG-re kötve, néha nagyon leesett a szívhang, máskor meg nagyon felment, de átlagra teljesen jó volt. Senki nem foglalkozott vele, csak én stresszeltem magam rajta egész éjszaka. Gondolom, ez normális, különben csináltak volna valamit.

36 hetesen rendben voltunk, 37 hetesen vérzés miatt bementünk, akkor 2 órán keresztül nézték, abban is voltak ilyen hullámhegyek-völgyek, de akkor sem mondták, hogy baj lenne. Simán hazaengedtek.

2013. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én is túlaggódom a dolgot.Köszönöm a megnyugtató választ.
2013. jún. 7. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem. :) Amúgy amíg a terhespatológián voltam, volt mellettem olyan kismama, aki a baba szívhangja miatt került oda a CTG-ről. Eléggé figyelnek, ha gáz lenne, akkor bent tartanának.
2013. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!