Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves koráig...

Szerintetek hány éves koráig pucérkodhat egy kislány olyan társaságban, ahol szinte mindenki ismerős és szintén kisgyerekes? Volt lehetőség a pancsolásra, de fürdőbugyi nem volt nálunk, mert nem tudtunk róla, hogy lehet fürödni.

Figyelt kérdés
5 éves lányom pucér volt, de a másik 5 éves bugyiban pancsolt. 5 évesen én már határesetnek érzem.
2013. aug. 7. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen már ne pucérkodjon szerintem, lassan iskolába megy. 1-2 évig oké, de 5 ???
2013. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a nemi szervekkel kapcsolatban kérdése van, már rá kell adni fürdőbugyit. Esze azonban még nincs annyi hogy értsen mindent, és még elmondani sem lehet neki mindent.


Én a lányomra 3,5 éves már szintén adok. Elsősorban azóta amióta megkérdezte, hogy neki az ott lent mi és mire van a kuki.

2013. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én 3 évesemre adok fürdőruhát, mindig is adtam :-(.
2013. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 2,5 évesek az ikreim. Én szoktam rájuk fürdőbugyit adni. Julcsi folyton leveszi. Múltkor az unokatesóméknál voltunk, ahol elővették a medencét. Nem volt nálunk fürdőbugyi, gondoltam menjenek akkor pucéran. Julcsi nagyon élvezte, Flóra nem volt hajlandó bemenni, úgyhogy ő végül bugyiban fürdött:)
2013. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
2 éves a kislányom, de MINDIG volt rajta úszópelus, vagy fürdőbugyi, eszembe nem jutna pucéran mutogatni :-O
2013. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a kérdező is ad mindig csak most nem volt náluk, Szerintem igy egyszer belefért, semmi következménye nem lesz senkire nézve.
2013. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

5-ös vagyok!

Én ilyenkor akkor a sima bugyiját hagytam volna rajta, de semmiképp nem pucéran.

2013. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Igaz még csak egy éves a lányom de ezek az intim dolgok mindig is gyenge pontom volt.sose volt pucér, most voltunk a strandon, 3-4 akár 8 éves kislányt (meg kisfiút is) láttam teljesen pucéran. Nem hiszem el hogy nem lehet minimum egy bugyit ráadni. 5 évesen illendő (kötelező) nem pucéran engedni a gyereket se medencébe se a strandon.
2013. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnél voltak. Ha van gyerek medence + van másik gyerek is akkor vagy kérek kölcsön egy bugyit vagy rövidgatyàba megy be.
2013. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

4 éves fiú és a 6 éves lány a kertben pucéran pancsol, akkor is ha itt a család (nagyszülők, nagynénik).

de pl. ha előre mennek a kertbe, ahova már be lehet látni, mindkettőre bugyit adok. strandon se lehetnek pucéran.


szerintem ismerősöknél belefér, nem volt fürdőbugyi, inkább pucéran fürödjön mint gubbasszon egyedül és nézze a pancsoló barátokat

2013. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!