Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha most azonnal megnyílna...

Ha most azonnal megnyílna előttetek egy "kapu", bemennétek rajta?

Figyelt kérdés
Nem tudod mi az, csak látod, hogy be tudsz menni bele. Nem tudod hova visz, vissza tudsz-e jönni, vagy veszélyes-e. Abba gondoljatok bele, hogy képesek lrnnétek-e hátrahagyni a jelenlegi életeteket egy ismeretlen kalandért, ami lehet, hogy nem jól végződik, lehet, hogy egy álmod teljesül. Értitek, abszolút srmmit se tudtok a túloldalról. Na?

2013. jún. 1. 01:36
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát ez egy nagyon érdekes kérdés :)


Sok múlna a pillanatnyi elégedettségemen is az életemmel kapcsolatban. Vannak olyan pillanataim, amikor bemennék rajta.

De alapvetően félnék belépni a kapun. Ha be is lépnék, valószínűleg csak úgy, hogy ha megelőzi némi felkészülés. Azonnal nem vetném bele magam.

2013. jún. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból, mindig vonzott az ismeretlen szal simán belépnék rajta.
2013. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen annyit gondolkodtam, de végül szerintem belépnék, mert a jelenlegi mindennapok monotonak. Nekem kéne izgalmassá tenni, de ez most más téma. Az elsőnek pedig: jelenleg bemennél-e? Az egy dolog, hogy van olyan lelkiállapotod, de épp most megtennéd? :)
2013. jún. 1. 09:32
 4/4 anonim válasza:
Igen most megtenném. Most elegem van ebből a világból :D Első voltam.
2013. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!