Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem megbotránkoztat...

Csak szerintem megbotránkoztató egy anyuka, akinek a fél feneke kilóg?

Figyelt kérdés
Ma álltam a tesco parkolóban,pakoltam a kocsiba a cuccokat,egyszer csak megláttam egy anyukát a kb.4 éves gyerekével. Olyan "rövidgatyába" volt,ami most divat a fiataloknál,hogy kilóg a fél hátsó,de szörnyen vastagok voltak a combjai és rengett rajta a narancsbőr. Nekem sem tökéletes a testem,nem azon botránkozok,hogy nem 5* az alakja,hanem hogy ilyen nadrágot felvesz rá??? Nem vagyok egy maradi,begyöpösödött valaki,de nekem ez már sok...
2013. aug. 8. 21:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%

Akkor ne nézz rá!

Nem a te dolgod,ne foglalkozz vele.

Nem rajtad volt olyan ruha!

2013. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
50%

A megbotránkoztató kicsit erős kifejezés, de én alapból nem szeretem ha valakinek mindene kint van. Ez független az anyaságtól. De van egy jó módszer: nem nézek oda. Biztos sokaknak az én stílusom nem tetszik, ők meg nem néznek engem. Ennyi.


Amúgy honnan tudod, hogy az ő gyereke volt? Lehet, hogy csak vigyázott a testvére gyerekére és leugrottak boltba.

2013. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
51%
Ma volt olyan hely ahol 50 fokot mertek, ha abban érzi jól magát akkor hordja azt! Ez a baj a magyar emberekkel, mindig mással foglalkoznak, külföldön mindenki saját magával foglalkozik és nem azt nézi ki miben van, mennyire narancsboros a combja... Itthon ha mar egy kicsit is husosabb lany vesz fel sortot, szoknyát mar mindenki megbotrankozik és bámulja.... Mibe legyen apáca ruhában? :D kedves kérdező inkább foglalkozz saját magaddal, biztos van min csiszolni ;)
2013. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Magambam kinevetem az ilyen embereket :) Esetleg ha a férjem is ott van, akkor megmutatom neki (természetesen úgy, hogy a célszemély ne lássa). Egyébként lehet hogy rajtam/rajtad más miatt nevetnek ugyanígy! :)
2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

én is megnézem, férjemnek esetleg meg is jegyzem. De ilyen időben én is pont lesz@rnám, ami azt illeti.

Annyira meg nem foglalkoztat, hogy kiírjak egy kérdést

2013. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozok mindig mással,de amikor ilyet látok,akkor szakad a cérna. Nem tehetek róla,egyszerűen bosszant,ha valakinek nincs önkritikája és így öltözik fel. A fél parkoló őt bámulta. Persze,lehet mások épp rajtunk nevetnek,ez tény. De inkább nevessenek azon,hogy mondjuk hogy áll a hajam,vagy milyen a járásom,minthogy mindenki a s..ggemet bámulja elkerekedett szemekkel. Nekem tök oké akár egy kék haj,egy széttetovált ember,egy törpe,egy akármilyen fogyatékos,nem gondolok róla semmit. De az ilyenekről...
2013. aug. 8. 21:39
 7/40 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok, hogy annyira izgalmas az életed, hogy ilyeneken fennakadj es még kérdést is feltegyél róla! Szánalom!
2013. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
47%
Én azokon szoktam kiakadni, akik kiröhögnek másokat. Szerintem nagyon szánalmasak.
2013. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én mennyire nem foglalkozom az ilyesmivel! Hordjon mindenki, amit akar. Ha narancsbőrös a feneke, hát legyen. Kedves egészségére. Nem nézünk rá, ha nem szép, vagy valljuk be, alattomban legalább jobban érezzük magunkat, hogy mi bezzeg jobb formában vagyunk. (Vagy csak így hisszük. :))

Egyébként meg azért, mert anyuka, nem lesz külön állatfaj, hogy nem vehet fel dekoltált felsőt és shortot, hogyha úgy tartja kedve. A körülményekhez képest mindenki úgy öltözik, ahogy az ízlése tartja, ergo az öltözet részben önvallomás. Ha ő ezt vallja, hát tessék.

Foglalkozzunk inkább a magunk dolgával, nem azzal, hogy egy tök ismeretlen hogyan öltözik.

2013. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a szánalmas,aki nem gondol arra,hogy más esetleg nem akarja elhányni magát a látványtól,amit ő mutat... De mindegy,gondoltam,hogy ezt is ki fogjátok hozni belőle,hogy akkor egy anyuka már nem vehet fel sem sortot,sem semmi szexit. Hát,dehogynem. Csak a jóízlés keretein belül,ha lehet. Én az ilyeneket is közszeméremsértéssel bűntetném. Egy férfi nem vezethet póló nélkül,mert figyelemelterelő,de az ilyen bálnák vehetnek fel "bugyit".
2013. aug. 8. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!