Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egy éves babám szekrényét...

Az egy éves babám szekrényét szeretném kiegészíteni még egy szekrénnyel. Jó ha van benne akasztós rész? Kicsi a helyünk, s szerintem a polc jobb helykihasználós. Fog kelleni később?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon hasznos.

Szerintem mindenképpen kell neki. Nektek nincsenek kisruháitok amit akasztotok? Aztán késöbb a kabátok, a vastagabb pulcsik stb...

lányomnak ilyen van + egy nagy komód

[link]

az alsó akasztót kiszedtem , ott takarók meg táskák vannak, de a felsö akasztós rész tele van kisruhákkal.


A kicsi még csak 7 hós neki kevesebb akasztós van, de az ö ingjeit, ruhácskájit is felakasztom.

neki ilyen van+egy komód

[link]

2013. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van akasztós rész, és amíg az első baba volt pici, használtuk is (akkor még MINDENT vasaltam). Most a nagy 3, a kicsi 2, de szerintem nem annyira éreznénk meg, ha nem lenne akasztós. Nálunk csak azok a ruhák lógnak ott, amiket későbbre vettem, és még nem használjuk (jövő téli kabátok, pulóverek).
2013. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra szeretnétek a szekrényt, nemcsak babakorára, akkor jó ha van akasztós rész. Lányom két éves, mindig van ott valami. Vagy téli kabát, vastag kardigán, szebb blúz, később ingecske. Bármi, amit nem szeretnél indulás előtt vasalni. Persze meg lehet lenni enélkül is, de én szeretem, hogy bármikor lekaphatok onnan egy blúzt.
2013. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos az akasztó. A kabátok mindenképpen jobban elférnek úgy. Vagy ha lányod van, akkor a sok kis egyberuhának is lenne ott hely. Vagy még az overál ami eszembe jut.
2013. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azt hiszem, akkor teszünk bele

jó lesz majd a kisingeknek


köszi :-)

2013. febr. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!