Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leghasználhatatlanab...

Mi volt a leghasználhatatlanabb/legfeleslegesebb ajándék, amit a babád születésekor hoztak a látogatók?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 04:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Rozsaszin pudlikutya!!! Sokminden mas is...de ez beleegett az emlekeimbe. Olyan jo szivvel hozta a kisfiamnak egy kedves ismeros! Ritka ronda egy darab volt! Olyan ronda, hogy kitettem a haz elotti keritesre es onnan sem vitte el senki!
2013. aug. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Lányos ruhák a fiaimnak... meg a foltos használt kiruhák... ilyet még itthonra sem adtam rájuk soha.
2013. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Sok volt! :)

A legjobban a plüssöket nem tudtuk kihasználni, mert újszülött nyilván még nem értékeli. Sőt később sem, mert egy plüssfigura nem ad ki hangot, nem mozog stb. Mégis sokan úgy gondolták,hogy ezt kell venni! :) De nem baj, elraktuk emlékbe!

Egyébként pl. a kapott ruhák közül szinte minden tudtunk használni, csak van,amit most, 20 hónappal később! :)

2013. aug. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
nagy plüssállatok
2013. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

NEm volt olyan drasztikus ajándék de egyszer kaptunk a lányomra amikor 4 hónapos volt egy fürdőruhát. :D Persze ezt is csak azért vette meg uncsitesóm mert nagyon cuki volt. Igaz ami igaz tényleg nagyon aranyos volt benne de soha nem használtuk :D :D

Meg persze ismerősöktől volt h olyan használt ruhát hoztak h száz ezer éves volt totál kibolyhozódva, tudjátok amikor már látszik az anyagból is még kb anyáink idejében voltak divatok és hordták. :) Soha senkinek nem mondtam semmi rossz szót mert hát kedvességből hozták. Általában akik jöttek mindig kérdezték h mire van szükségünk. Mondtam semmi ruhára ilyenekre. Ha nagyon hozni akarnak vmit akkor hozzanak pelenkát. Az mindig hasznos. :)

2013. aug. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi pelenkakukát kaptunk ajándékba. Olyan drága az utántöltője, hogy zsákszám veszek rajta sima eldobható szemeteszsákot. Egy utántöltőt kaptunk, azt elhasználjuk, de hogy én nem töltöm fel megint, az is biztos :)
2013. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
A lányomnak egy lány mikulásruhát hozott egy barátnőm. Direkt megkérdezte, mire van szükségünk, mert ő valami HASZNOSAT szeretne. Hálózsákra gondolt. Mondtam, h az nem kell, van egy csomó a fiamról, meg a sógornőm lányairól, amúgy sem szeretem annyira az elején. Hozzon pelust, popsitörlőt, kisbodyt, rugit.... Hát ez lett belőle. Egyszer adtam rá a lányomra egy fényképezés erejéig, hátha kérdezi... De végig üvöltött benne, mert tök hülye műszálas, szúrós anyaga van.
2013. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és szorította a nyakát, és belelógott a szájába a szőrgallér....
2013. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 zabmester ***** válasza:
81%
Alapvetően nem lett volna haszontalan, de mégse volt jó semmire. Az egyik ismerősöm egy cumimelegítőt vagy mi a csudát hozott, nagyon jópofa volt, csak a célnak nem felelt meg, mivel egyik cumisüvegre sem passzolt - persze nyilván ő ezt honnan tudhatta volna előre -, aztán amikor végül vettem egy szabvány cumisüveget, akkor kiderült, hogy nem is tartja melegen. De végül is ez tényleg olyan dolog, hogy csak használat közben derül ki.
2013. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

:)


Azokból amiket felsoroltatok, csak a pelenkakukát nem kaptuk meg. :) De ezek szerint nem is baj.


Egyébként nem az a fajta cumisüveg-melegítő, amelyik hungarocell, és van rajta valami viaszosvászon borítás? Nekünk ahhoz volt szerencsénk. :)

2013. aug. 12. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!