Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt e legcikibb, leghaszná...

Mi volt e legcikibb, leghasználhatatlanabb, legrosszabb ajándék, amit valaha kaptál? És a legjobb? Kitől kaptad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%

12 voltam, amikor egy kis vacak távirányítós autót kaptam... hol ott akkor már komolyabb ajándékokra számítottam :)


nem arról van szó, néha elhülyültem vele a mellékúton az egyirányúba, de semmi több...


...:::jaduhe:::...

2010. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Anyósom edényfogó kesztyűje. Egyszer használtam, eldobtam a tepsit benne és még a kezem is megégett.
2010. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Eljegyzésünkre kaptunk egy nagyon-nagyon csicsás, aranyozott-virágos-cirádás kávéskészletet. Nemcsak csúnya volt, de használhatatlan is, mert mikróba sem lehetett betenni. Majd' egy évig dobozában állt a szekrény mélyén, majd továbbadtam. :)
2010. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd csaj kapta a sógornőjétől: egy gipsz alapra ragasztott szalvéta kép. Nem csak a színe és a mintája volt csúnya, de a felső élén rajta volt a konyhában egy év alatt rárakódott olajos kosz is..nagyon szép, modern stílusú lakásuk van, a hobbijuk a lakberendezés. Ráadásul ő egy hónapon át gyártotta mindenkinek a személyre szabott minőségi ajándékokat.
2010. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
sör
2010. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%
Vibrátor a férjemtől:) Közös hancúrra gondolta, de nekem az ő valódi szerszáma jobban bejön. :)
2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Egy csizma. A barátomtól kaptam, de se a stílusa se maga az a csizma nem jött be.Viszont kényelmes,és meleg volt,ezért tartottam meg,de egyébként véleményem szerint ocsmány volt,persze ezt nem hangoztattam előtte.
2010. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezecskék. :)
2010. dec. 14. 16:32
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
18 éves koromban apukámtól kaptam egy kanári sárga, nylon hálóinget, aminek elől egy magyaros mintás csipkebetétje volt. Iszonyat ronda, és használhatatlan volt a számomra.
2010. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
99%

Párom édesanyjától kaptam egy 12cm -es fa vágódeszkát, és egy ugyanolyan nagyságú reszelőt. Első reszelésnél eltört. Párom kapott tőle 1 esőköpenyt...M-es méret, párom 105kg. Vagy éppen egy hatalmas hajcsat, rövid a hajam... Unokájának vett bébiételt, 3 éves volt majdnem. Hát a szándék a fontos...

Remélem idén nem vesz nekünk semmit! Ő most a pasijától autót kap, veszünk bele autós italmelegítőt.

2010. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!