Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapestiek. Melyik strandra...

Budapestiek. Melyik strandra jártok a gyerekkel?

Figyelt kérdés

8 hónapos fiam, és 2,5 éves kislányom van.Melyik strand lenne nekünk a legjobb?

Gyerekkel még csak tónál voltunk, nem vagyok egy strandolós, de most nincs más megoldás.

Köszönöm



2013. aug. 12. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

MI a Pascal-ra járunk, de hozzánk ez van a legközelebb. Melyik kerületben laksz talán úgy egyszerűbb.


Én azért szeretem a Pascalt, mert közel van, tiszta, gyerek medence egyáltalán nem mély, soha nem jöttünk onnan még haza semmilyen betegséggel, fertőzéssel. Negatívum az, hogy kevés az árnyék, igazán ültethetnének több fát!!!

2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Palatinust nagyon szeretem, csak a közlekedés macerás. Van árnyék, bár mi sátrat szoktunk vinni, sokféle medence, így a gyerekek nem unják meg. A gyerekmedence fokozatosan mélyül, kettővel is jó. A Rómaira szoktunk menni. És ajánlották Pünkösdfürdőt, ezt fogjuk kipróbálni.
2013. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten strand,de Sportmax hegvidék.A 12.kerületben van,a Mom Parkkal szemben.Mi ehhez közel lakunk,szóval sétálunk,de jól megközelíthető,a Moszkva (Széll Kálmán) tértől,és a Móricz Zsigmond körtértől is csak pár perc.Van szupi gyerekmedence.Tiszta,kulturált.Játszótér az uszoda mellett,van termálmedence is,szauna,gőzkabin stb. Én bátran ajánlom.
2013. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!