Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy egy 5...

Szerintetek baj, hogy egy 5 hónapos gyerekkel az anyja mindig a rokonoknál van vagy a nagymamánál, mert másképp nem bír a gyerekkel mert mindig fogni kell valakinek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem igen baj....nekem 6hónapos a kicsim de elképzelni sem tudnám ,hogy mindig anyámnál üljek vele...mondjuk nem is kell állandóan fogni....szerintem anyukának kéne jobban ráhangolodni a picire és fogás helyett talán beszélni hozzá,letenni a szönyegre és játszani vele,egy ekkora babának már mozgásigénye is van...nem beszélve arról minnél tovább csinálja ezt a kicsi annál jobban hozzászokik
2013. júl. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
7%
Nem ba, én is ezt csinálom.
2013. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
minden gyereknek más az érési ideje,az én 5hósomnak ennyi kellett hogy picit önállóbb legyen,eddig ölbebaba volt,most már szépen elvan járókában,játszószőnyegen,leterítet pléden.Ha ezzel terheli a nagyszülőket,az baj,de azt talán a nagyszülőnek kellene jelezni.
2013. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
Igen, baj, nagyon elkapatja a gyereket.
2013. júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen baj. Nem azért elsősorban, mert kézben van a gyerek, hanem az állandó nyüzsgéstől, jövés-,menéstől. Lehet, ha otthon lenne, nyugiba, nem kellene állandóan fogni a gyereket.
2013. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Itt nem az a baj,hogy jön-megy az igenis jót tesz a gyereknek a változatosság,társaság,környezet változás,itt a gond,hogy mindig kézben van,egy ekkora gyerek már bőven el kéne nézelődjön magában is,jól el lesz kapatva ha állandóan kézben van,mondjuk elképzelni sem tudom az én gyerekem ennyi idősen kúszott minden érdekelte,unatkozott volna kézben.
2013. júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Első babánk kb. 7 hónapos koráig volt "ölbebaba". Nem vittem senkihez, megoldottam, de nehéz volt nagyon. Vannak ilyen babák, nem az anyuka csinálja rosszul, ebben biztos vagyok. Második babám teljesen más, nem igényli, hogy ölben legyen, szépen elnézeget, eljátszik, pedig még csak 2 hónapos. Könnyű leszólni az ilyen babák anyukáit, ha nem tudnám, hogy igenis van ilyen gyerek, én is azt gondolnám, valamit iszonyú rosszul csinálnak...

Kérdező: szerintem nem baj, ha nem bírja egyedül, segítséget kell kérni. Hamarosan úgyis változni fog ez, amint elkezd a baba kúszni-mászni.

2013. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam ennyi idősen még nem kúszott, csak próbált. Ez frusztrálta őt és emiatt sokat nyöszörgött, sírt. Ő szerette, ha vitték, ha szórakoztatták. De nem vittem mindig társaságba. Első sorban a napirendjére figyeltem és, hogy legyen alvás napközben is. Néha nem volt könnyű vele, mert hamar elunta magát egyedül a játékokkal. Akkor én játszottam mellette. Néha én is vittem, mutogattam neki tárgyakat.
2013. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen baj. Oldja meg az anyuka egymaga, mert ha már ezért anyuciékhoz hordja, akkor mi lesz később? Vannak ilyen babák, de millió nő megoldja. Ez csak hiszti.
2013. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!