Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó a szülőknek hogy a...

Miért jó a szülőknek hogy a strandon pucéran strandoltatják gyermekeiket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, igen irritáló jelenség, egy külső szemlélőnek. Nem tudom hogy aszexuális fejlődést hogy befolyásolja, de egy biztos ezen gyermekek többsége folymaatosan fogdossa magát a strand közepén....


Nem értem miért jó ez, mi szüksége egy 1-5 év közti gyereknek barna fenékre? a D vitamin szükséglethez már 10 perc napon tartózkodás is elég, pólóban sortban, nem találom a szülők indokát...


Miért jó, hogy gyermekük folyamatosan fogdossa a nemiszervét idegenek előtt, és csak és kizárólag akkor engedi el mikor a törölközőm mellé hugyozik. Az meg hogy bármelyik pedofil ott verheti a bokor mögött a gyerek látványára már csak hab a tortán.


2013. aug. 13. 20:34
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
63%
Nem nekik jó hanem a pedóknak.
2013. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Én nem tudom ti hol éltek, de manapság mindenki mindenkit pedózik. Pedig nagyon kevés ilyen jellegű bűncselekmény történik. Az meg nem pedofília, ha egy idősebb palinak bejönnek a tini lányok. Mielőtt oltogatni kezdenétek nem, nem vagyok se idősebb pasi, se pedo...
2013. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem pont ezzel foglalkoznék, de amikor háromszor gyalogol át rajtam napozás közben a kiskölyök, miközben egyik kezével fogdossa a nevezetes terstrészt másikkal meg az ujját szopja...Továbbá mint mondtam tőlem nem egész egy méterre leáll hugyozni...Kissé nehéz nem foglalkozni vele....
2013. aug. 13. 20:39
 4/36 anonim válasza:
59%
gondolom nem akarnak fürdőruhára költeni...
2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

3. Itt max 5 éves gyerekekről van szó...nyilván egy mai fejlett tinilányra ráizgulni már nem ugyanaz mint gyerekekre...én is így gondolom.

Én itt a nevelési módszert nem értem...

2013. aug. 13. 20:40
 6/36 vexygordon válasza:
11%

Miért zavar az téged?

Gyerekek. Vagy netán izgató, és nem bírod ki? Mert akkor van egy jó barátom; Revolver úr a neve. Egy lövéssel megszünteti a problémákat. Garantált módszer, kérdezd Jimmy-t.;)

2013. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
90%
talán nem ide való kérdés, de igazad van...eléggé undorító, mármint, oké oké gyerek, nekem is lesz, de a világért nem hagynám, hogy meztelenül szaladgáljon mások előtt, az 1-5 éves az még, de amikor egy 10-11 éves, lány csak bugyiban, én nem tudom milyen szülők az ilyenek, de ennyire kiszolgáltatni a gyerekeiket...és, hogy miért jó nekik, nem tudom, 1 szülő tudna rá válaszolni, szerintem nem teljesen százasok...
2013. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
22%

nem azt kéne nézni :D


Az az ember aki normális az ilyet meg sem nézi de legalábbis nem érdekli.. ha véletlenül odanézz akkor sem :D

úgy hogy ezen gondolkodj el.

2013. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
4. Ez az egészben a vicces hogy amúgy fürdőruhában fürdik a gyerek, de amint kijönnek le kell róla venni...De MIÉRT? 35 fokban csak megszárad az a kis fürdőbugyi a gyereken, nem fog megfázni....
2013. aug. 13. 20:41
 10/36 anonim válasza:
44%
8-as vagyok s lány...19 éves...
2013. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!