Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 éves gyerek mellett 0...

2,5 éves gyerek mellett 0 együttlét. Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a megfelelő kategóriába írok, mert nem a kislányommal kapcsolatos a problémám, de az a kategória inkább tini problémákkal/kérdésekkel van tele. Kislányunk 2,5 éves. Eddig megértettem, a gyerek sokszor felsírt éjjel, köztünk aludt, így hát nem volt szex. De fél éve a saját szobájában alszik, és ha gond van, akkor sem jön át hozzánk, csak nekem kiabál és én megyek. Együttlét a férjemmel azonban kb. 1 éve, szinte semmi. Van, hogy 4 hónap is eltelik nélküle, van, hogy három, jobb esetben csak másfél. Azt tudom, hogy a párom nem lép félre, ugyanis a munkahelyén lehetetlen, munka után pedig siet hozzánk haza. Mindig időben itthon van. A szülés után visszanyertem régi alakom, kicsit néha változgatok is (haj, egyebeket illetően) de semmi. Beszéltünk már erről, de választ nem kaptam a miértre. Még csak 31 éves vagyok, a hormonjaim néha még nekem is tombolnak, így azért hiányzik a dolog. Arról meg nem is beszélve, hogy nagyobb étvággyal a párom rendelkezett mindig is ezen a téren. Igazából az érdekelne, hogy nektek volt-e hasonló időszakotok, meddig tartott és mit tudtatok tenni azért, hogy visszatérjen az élet a régi kerékvágásba? Köszi
2013. aug. 14. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Nem is kívántam annyira a szexet, plusz nagyon fáradt is voltam. 3-4 hónap volt a leghosszabb idő. A férjem türelemmel viselte, lassan helyreállt minden. Igazából semmit nem tettem, rendeződött.
2013. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Alapvető a kommunikáció. Mindenképp ki kell deríteni az okot.

Bent volt szülésnél?

Lehet csak az anyát látja benned...

Én nem voltam még hasonló cipőben de lehet pár terápiás segítséget kérnénk...

2013. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy én nem kívántam, de ez még a gyerkőc előtt volt. Annyira kimerültem, hogy semmi nem érdekelt, csak hadd aludjak. Stresszes munkahely, állandó kimerültség, fáradtság simán okozhatja. (nőnél, férfinál egyaránt) Lehet őt is annyira leterheli a munkahely, vagy több más dolog is, hogy egyszerűen nincs energiája rá. Beszéljétek meg a dolgot. + egy kis kényeztetés neki sem árthat. (nagy alvás, ágyban reggeli, aromaterápiás fürdő, közös progrem a gyerkőc nélkül, ha megoldható)

Szerintem ez csak átmeneti helyzet. Sok sikert.

2013. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene mennetek valahová egy délután, egy este. Romantikus vacsi stb.

Nehéz visszatalálni egymáshoz ennyi idő után. Hiszen 2,5 évig csak anya és apa voltatok. Megtört a varázs azzal hogy köztetek aludt.

Ezt a varázst kell visszahozni, ezt pedig kettesben töltött élményekkel lehet. És beszéljetek róla minél többet.

De hidd el nem te vagy az első és nem is az utolsó, aki így járt.

A kérdés, hogy van-e elég erő megmenteni a dolgot.

Ha szeretitek még egymást, és nem csak szülőként, hanem férfiként és nőként, akkor meg fog oldódni.

Szurkolok értetek!

2013. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi hasznos válaszokat! Utolsó, nagyon sok érdekes dolgot megfogalmaztál, ami már nekem is motoszkált a fejemben! Köszönöm!
2013. aug. 14. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos aterzem a problemad. Mi is hasonlo helyzetben vagyunk, csak annyi kulonbseggel hogy nekunk a kisfiunk meg csak 17 honapos. A szules ota nagyon ritkan vagyunk egyutt. Volt hogy harom honapig semmi, van hogy max havi 1x. Mi leultunk es probaltuk megbeszelni, de mint nalatok nem kaptam a miertre valaszt. Sajnos azota sem. En 27, parom 31 eves szoval elhiszem hogy zavar teged, engem is nagyon. Sajnos erdemi tanacsot nem tudok adni, ne haragudj, max annyit hogy tenyleg probaljatok megbeszelni hogy mi lehet a baj.

En mar vagy ezerszer probalkoztam de semmi. Azota mar en sem eroltetem, szoval nalunk lassan nulla az egyuttletek szama. Plusz naluk a baj hogy parom egesz nap dolgozik, van hogy keso este er haza, en is ujra dolgozom, en allando ejszakas vagyok. Szoval mindketten hulla faradtak vagyunk, talan ezert nincs koztunk semmi.

Azert en is remenykedem hogy helyre all ez meg valaha.

Neked is kitartast kivanok.

2013. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Magától nem fog helyreállni a szexuális kapcsolatotok, viszont az együttéléshez szükség van a szexre!

A férfiak (ált.)attól érzik magukat férfinak, ha eltartják a családot, és ha egy jó szexen keresztül bizonyíthatják fériasságukat. Lehet, hogy nyersen fogalmazok, de a lényeg ez.

Szóval kacerkodj vele, dícsérd meg, bókolj neki, éreztesd vele, hogy kívánod őt, kezdeményezz. Egyik este tegyél be valami szexfilmet. A lényeg, hogy keltsd fel a szexuális érdeklődését.

Nagyon fontos a szex egy kapcsolatban, és ennek meglétéről gondoskodnunk kell. Egy kapcsolat megtartásához bizony nem elég az, hogy majd lesz valahogy, hanem tenni kell érte!

Sok sikert!

2013. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Átérzem a helyzeted. Bár a mi fiúnk még csak 10 hónapos,már nem kel éjszaka,nem kell hozzá átmenni. Terhesség alatt sokat görcsöltem,pecsételgettem,így el voltam tiltva a szextől,szóval 7 hónapig semmi,szülés után még 7 hónap eltelt,mire újra szexeltünk. Kérdeztem,hogy miért nem közeledett felém,azt mondta,hogy talán nem tett jót,hogy bent volt a szülésnél. Mindegy,átbillentünk ezen. Lefogytam,újra a régi vagyok,de így sem igazán kezdeményez... Eddig 3x voltunk együtt,ebből 1x kezdeményezett ő... Kicsit fáj,rosszul esik,mert nem értem. Már nem is firtatom ezt inkább. Mi csak hétvégente tudnánk együtt lenni,de akkor meg annyi a tennivaló,hogy lefárad/ok a nap végére és semmi kedv az egészhez. Mindenesetre tudom,hogy így nem maradhat,mert hosszútávon nem lesz jó vége. Próbáld meg félredobni a gátlásaidat és közeledj felé,amikor csak tudsz. Mást nem igen tehetsz.
2013. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Természetesen nem örülök, hogy vannak akik hasonló cipőben járnak, mint én, de legalább tudom, hogy valóban nem én vagyok az egyetlen, legszerencsétlenebb ember a világon. De fel a fejjel, úgyis mindent megoldunk, elviselünk és elfogadunk, mi nők! Kedves tegnap, 14.03-as válaszoló, igazad van neked is! Férfinak kell tekinteni, férfiként kell kezelni és (ha végtelenül nyers és obszcén vagyok is) kicsit k.rvának is kell lenni, de oda tud vágni az ember önbizalmának, hogy soha nincs a másik fél részéről kezdeményezés, hogy engem soha nem lehet csak úgy megkívánni, mindig nekem kell "felkínálnom" magam. Ahogy az egyik kedves válaszoló írta is, ez borzasztóan sértő, bántó és megalázó is egy idő után. Persze mindenki maga tudja megoldani a saját problémái és biztos vagyok benne, hogy ki-ki a saját praktikáival meg is fogja oldani! Köszönöm a válaszokat!

Köszönöm!

2013. aug. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!