Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be jelentkezhetek munkanélküli...

Fcsenike kérdése:

Be jelentkezhetek munkanélkülire terhesen? Többi lent!

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok. Eddig iskolába jártam. A vizsgák előtt estem teherbe. Levizsgáztam sikeresen és megkaptam a szakmám. De nem dolgozom benne, mert így szülés előtt nem lenne érdemes elkezdenem és nem is nagyon vennének fel (kozmetikus). Eddig csak diákmunkákat végeztem és hostesskedtem. Kaptam levelet, hogy most már kell TB-t fizetnem. Arra gondoltam, hogy jelentkezek a munkaügyi központban, mint munkanélküli. Szerintetek? Gondolom semmit se kapok. Ahogy a baba után se fogok sokat, mert eddig tanultam :/

2013. aug. 14. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: Bejelentkezhetek
2013. aug. 14. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze munkanélkülibe mindenki bejelentkezhet.

Utána az önkormányzaton lehet igényelni, hogy fizessék helyetted a TB, ha szociálisan jogosult vagy rá, akkor fizetik ha nem akkor neked kell havi 6600Ft.

Szülés után gyes 25 ezer meg családi 13 ezer fog járni.

2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogyan az első írta. A tanulmányaidból 180 nap számítana bele a tgyás,gyed idejébe, de mindenképpen kell még legalább 185 nap ledolgozott.

A munkaügy sem fog semmi ellátást adni, emrt min 200 nap kell hozzá

2013. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! NAgyon szépen köszönöm!
2013. aug. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!