Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clostilbegyt szedhető normális...

Clostilbegyt szedhető normális peteérésnél is, csupán a teherbeesés esélyének növeléséért?

Figyelt kérdés
Voltak menstruációs problémáim, akkor kaptam ezt a gygógyszert, de azok gyógyszer nélkül megoldódtak. Azóta ( kb. 4 hónapja) is minden rendben, leszámítva, hogy már 37 éves vagyok és gyereket szeretnék. A closti állítólag ezt is segítheti. Igaz ez?? Szedjem be?
2009. okt. 28. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én is szedtem ezt, mikor írta az orvos. Semmiképpen ne szedd addig ameddig nem kérdezted meg a nőgyógyászod!
2009. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Én 2* simán lettem terhes,de sajna mind2 korán megszakadt.Hormon és sperma vizsgálaton is voltunk.Nekem akkor már 12 éve volt rendszeres ciklusom és ezért nem értettem miért kell a Closty.Nekem minden hónapban csak 1 domináns tüsző volt a gyógyszeres időszakban(nálam a peteérést serkentő hatása annyira nem jött be).A sok próbálkozás után feladtuk és abban a hónapban terhes lettem.Nem tudom mennyi köze volt ehhez a Clostynak vagy volt-e egyáltalán.
2009. nov. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal mondernebb hormonok(injekció),de ha normális a peteérésed, akkor túlstimulálás is létrjöhet.Nehogy cisztád alakúljon ki a túlstimuláció miatt és esetleg gátolja majd a teherbe esést. Vigyázni kell vele ez csak indokkal szedhető. A cickafark tea és egyéb más természetes mód is segíthet a peteérésben. Sok sikert!
2009. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!