Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesés első pár hetében...

A teherbeesés első pár hetében normális, hogy szúró fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Néha a petefészkem környékén szúró fájdalmat érzek. Reménykedem, hogy terhes vagyok, mert késik a menzesem, és a terhességi teszten kijött a két csík!
2010. máj. 21. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok, ha kijött a két csík, akkor terhes vagy! :) Ez biztos. Én is az első hetekben vagyok, és a hasam fájdogál, néha görcsöl, és szurkál is. A doki azt mondta ez normális. Akkor kell csak megijedni, ha nagyon erős a fájdalom, vagy ha vérzés van.
2010. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is gratulálok Neked!

Jövőhéten majd én is elmegyek az orvoshoz hogy biztos legyek benne!

Köszi a választ!

2010. máj. 21. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
De jó !Én már teljesen magam alatt vagyok hétvégére nem várom a menzimet de attól tartok hogy hamarabb megjohet már most fáj a hasam, szurkál, tegnap fájt a derekam feszulnek a melleim rosszul érzem magam lelkileg is megvisel. Kis reményt adtatok most ezzel nekem hátha még nincs minden veszve. Koszonom Nektek hogy felvetettétek ezt a kérdést. Drukkolok és minden jót Nektek!
2010. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! Teljesen normális,hogy szúró dájdalmaid vannak.Ne aggógj!
2010. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. máj. 26. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig szurkált, kb. a 15-16.hétig. Utána meg piff-paff megszűnt. Szinte hiányzott utána. :)
2010. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzésem van, vasárnapra nem várom, a görbém eddig szép és úgy érzem, mintha meg akarna jönni. Olyan, enyhe menstruációs fájdalom, nem görcs. És nagyjából a megtermékenyülés utáni 7 naptól. Kíváncsi leszek nagyon!!
2010. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 eszo ***** válasza:

Szia!

én kb 4 hetes lehetek és nekem is vannak kisebb görcseim, és néha szurkál..ez teljesen normális ilyenkor. nyugodj meg, mert viszont az idegeskedés az árthat!


Ha 2 csíkos lett a teszted, akkor tuti terhes vagy!

én majd csak a 6. héten megyek dokihoz..de már alig várom!

az a biztos, amit mond! :-))

2010. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én most voltam orvosnál, és 5 hetes terhes vagyok! Már 8,9 mm-es a babám!

Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!!

2010. máj. 26. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához:)

vigyázatok magatokra

jó babavárást:)

K

2010. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!