Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7-8 hetes terhes vagyok, par...

7-8 hetes terhes vagyok, par napja voltam a dokinal es felirta az ultrogestant, most viszont 3-4 percenkent iszonyatos szuro gorcsot meg fajdalmat erzek a hasamaljatol a vegbelnyilasom iranyaba meg a derekamba. Mit tudjak tenni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én ilyet ekkoriban nem tapasztaltam. Így azt tudom tanácsolni, hogy hívd fel az orvosod, vagy menj be az ügyeletre. Simán lehet, hogy valami ártalmatlan dologról van szó, de azért mégis jobb, ha lát orvos.


39 hkm

2013. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezzel én is ügyeletre mennék, mert nem azt írod, kicsit nyilallgat, hanem hogy iszonyatos szúró görcs. Ez nem jelent túl sok jót.

Inkább egy felesleges orvoslátogatás mint egy későn felkeresett orvos, aki esetleg már nem tud segíteni.

Remélem semmi komoly.

2013. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az Utrogestant sem véletlenül kaptad én ilyen nyílalással bemennék ügyeletre mert bizony ez vetélésre is utalhat. Ott sem biztos, hogy tudnak segíteni a babádon ha távozni szeretne, de nagyon nem mindegy, hogy lát e orvos időben vagy sem.
2013. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!