Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 Hónapja nem küldik a Baba...

4 Hónapja nem küldik a Baba Mama Tudakozó kedvezményre jogosító klub kártyát? Megkapom még valaha?

Figyelt kérdés
Már 3.x a kerestem fel őket emailben hogy nézzenek utána a kártyának.Május elején igényeltem először.Aztán utoljára július elején írtam nekik amire az volt a válasz hogy a kártya úton van.Nos eltelt egy hónap a kártya még mindig sehol!Ami eléggé elszomorító hiszen védőnők orvosok ajánlgatják,baba boltok kasszái kérdezik hogy van e,az ideiglenest nem fogadják el a legtöbb helyen,és bizony sokszor igénybe venném!Már a 6.hónapban vagyok és még kéne pár dolog amire igenis jól jönne az a pár százalék kedvezmény!Kinek mikor küldték ki a kártyáját?!
2013. aug. 17. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én januárban igényeltem, de nincs még sehol. Szerintem nem is küldik, az elérhetőségeim csak arra kellettek, hogy az őssejtes cégek cseszegessenek telefonon. Remélem, te azért megkapod, de én már letettem róla.
2013. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem szerencsére egy őssejtes cég se hívogat írogat.Csak akkor nem értem a baba boltokban is miért kérdezik hogy van e.Ezek szerint valakinek csak ki küldik...de eszt sajnálattal hallom :(
2013. aug. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!