Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A testvérem örökbe akarja...

A testvérem örökbe akarja adni a babáját?!

Figyelt kérdés
2 gyerekük van, a 3.at most várja.Nem akarták, elvetette volna , csak már későn vette észre. Pénzük nincs, apa hol dolgozik, hol nem. Lakáshitelük, nagy adósságuk viszont van. Valaki bogarat ültetett a fülükbe, hogy még mielőtt megszületne a baba, kössenek szerződést valakivel, akinek nem lehet babája. Jó sok pénzt kapnak érte. Most mindketten teljesen odavannak, rohangálnak ügyvédhez meg keresik a legális formáját. Már egy jelentkező van hozzá... Ennyire nincs lelke a testvéremnek?? Amikor megszüli azt a kis életet, nem fog reszketni a keze, amikor elviszik tőle?? Lehet valamit tenni ez ellen??
2009. okt. 29. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
igen, örökbe akarja adni
2009. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
hú, most jól felháborodtam! szegény kicsi baba.. :( de talán jobb is lesz neki szerető örökbefogadó szülőknél. Még mindig jobb, mintha kitenné az utcára.. de az, hogy pénzért? na az nagyon undorító. szerintem sokat fog sírni utána, ha megteszi.
2009. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudnám soha örökbe adni a babámat.

De ha már ez megfordult a testvéred fejében, akkor jobb is, hogy örökbe adja ezt a bébit. Inkább, mint hogy utálják őt egész életében. Sokkal jobb sora lesz egy olyan családnál, akik alig várják, hogy szülők lehessenek.

A testvéredet meg el kell küldeni egy fogamzásgátló tanórára. Az ilyen típusok egy év múlva újra teherbe fognak esni.

Sajnállak téged, hogy ezt végig kell nézned :(

2009. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

pont arról van szó, hogy VAN LELKE. Mert lemond a saját önző vágyairól. Biztos ő is szeretné a babát, de nem engedhetik meg maguknak a nagyon rossz anyagi helyzet miatt.

Jó helyre, szerető szülőkhöz fog kerülni a baba. Ebben biztos vagyok :)

2009. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van lelke, hogy pénzért eladja a babáját???
2009. okt. 29. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmi közöd hozzá. Van esze hogy nem szül nyomorba. Bár azt nem tudom hogy az örökbe fogadásért szokás-e fizetni.
2009. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan.
2009. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát igen.Ez nem rendes örögbe adás,hanem eladás,és ha té nyleg pénzért teszik meg,akkor börtönbe is kerülhetnek.

Azért ez durva.

20 hós,és 21 hetes km.

2009. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
ez biztos, hogy nem legális, hogy pénzért csinálják. De az örökbefogadó szülőknek ez azért jó, mert nem kell várakozniuk, ami több év szokott lenni. Nekik meg azért, mert így ismerni fogják egymást a szülőkkel és meg lesz a lehetőség, hogy még lássa a babáját.
2009. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
nem értem. lakáshitel meg nagy adósság van, és két gyerek. akkor egy 3. már nem fér el ott? gondolom, ruhák, és egybek maradtak a másik kettőről. Ok, pelenka meg tápszer, meg apróságok kellenek... na de az első években ez nem számottevő költség. Beszéltetek már erről velük? Szüleitek mit szólnak?
2009. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!