Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki vesztette már el babáját:...

Aki vesztette már el babáját: Mikor? Hogy álltál a következő terhesség (ekhez)? Minden rendben volt? Mit tettél annak érdekében, hogy ne ismétlődjön meg?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves gyermekem, legutóbb 2 éve estem teherbe. Sajnos az a baba elment a 10. héten.

Úgy néz ki újra sikerült, de nagyon aggódom, nem akarom újra átélni azt, amit két évvel ezelőtt. Szedtetek esetleg plusz vitaminokat? Vagy többet pihentetek?


Köszi!


2011. szept. 19. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első babámmal gondok voltak így a 14. héten megszakították a terhességet majd 3 év múlva újra terhes lettem a 8. héten vetéltem el.4 hónap múlva újra terhes lettem majd utrogestant kaptam,de a 8. héten ismét gondok voltak így emelve lett az adag. 2,5 éves már a kislányom :) Picit több mint 1 éve próbálkozunk a tesóval eddig sajnos sikertelenül
2011. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első baba elment, aztán 2 egészséges született. Most újabb baba ment el, nagyon félek újra megpróbálni. Szeretnénk még egyet,de nagyon félek én is. Plusz vitamint nem szedek, ha majd terhes leszek megbeszélem a dokimmal.
2011. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség előtt szedtem folsavat, A vitamint és a Femibiont, próbáltam több zöldséget enni és többet mozogni, bár így is gond volt, de már 20 hós lesz a drágám, szóval mégis köztünk van. A terhességem alatt én Duphantont és rengeteg Mg-t szedtem. 2-szer voltam korházban is. Előtte 9 hetesen ért véget a terhességem. Hát én ezek után nem is merek belevágni, amin keresztülmentünk. Bár megérte, csak kisgyerek mellett nem tudnék annyit feküdni, meg ne is soroljam. Szorítok neked!!! Szerintem egy jó dokit keress, akiben megbízol, a nap 24 órájában rendelkezésedre áll, ismeri a terhességed. Nekem ilyen volt szerencsére! Együtt izgult és örült velünk. Ámbár ahogy írtam, csodaszámba megy, hogy megszületett egészségesen a kisfiunk. Vasárnap este született a kisfiunk, kb. a vasárnapi ebéd közben csörögtem rá a dokira, hogy én szerintem itt az idő :)
2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem minden rendben lesz..

Gratula a kisangyalkák testvéreihez! :)

2011. szept. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!