Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A meddig kell bokafogós cipőt...

A meddig kell bokafogós cipőt venni a gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam 2 éves koráig, de olvastam már olyat, hogy csak addig, míg nem jár stabilan.Őszre vennék cipőt neki és tanácstalan vagyok egy kicsit.Kapott sportcipőt a nagyiéktól,de semmi nem tartja a bokáját.
2013. aug. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig az ortopedus javasolja. Ha a laba befeledölös akkor kell csak . Ha nincs problema akkor mindegy milyen.

Lanyaimnak egyiknek sem volt lab baja igy inkabb minel hajlekonyabb cipöt vettem. De baratnöm lanyainak mindegyiknek befeledöl nagyon latvanyosan a laba.

2013. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gyermekorvos szerint rendben van a lába, nem kell ortopédushoz menni.
2013. aug. 21. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendben van a lába, akkor kifejezetten káros a bokafogós cipő. A legjobb, ha mezitláb jár, ha erre nincs lehetőség, akkor olyan puha talpú cipőt kell választani, ami a lehető legjobban imitálja a mezitláb járást.

[link]

2013. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!