Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség...

Szerintetek nagyon hülyeség ha egy 15 éves lány teherbe esik és 16 évesen szül?

Figyelt kérdés
Persze az a fajta,aki vállalja is a felelőséget,és felneveli tisztességesen.
2013. aug. 22. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg manapság azok a tizenévesek, akiknél becsúszik gyerek, jellemzően nem a jól neveltségükről vagy komolyságukról ismeretesek...Akinek tisztességes családi háttere van vagy legalábbis ő maga tényleg értelmes, az nem esik teherbe ennyi idősen (lehet kivétel, de azért...).

Persze ha a cigányoknál ez természetes, de korántsem egészséges dolog attól még (nem vagyok rasszista, de tizenéves terhes nőt eddig csak romák között láttam, nem is keveset).

2013. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
elég nagy hülyeség! az egész életedet elcseszed vele! gondolj bele. pénzed sincs eltartani. ne anyudékra számits. azt sem tudhatod h ők h reagálnának erre. volt akit már ezért kidobtak otthonról. és nagyon nagy felelőséggel járj! még várj vele mindenképp.! :D
2013. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
* "ha" nem kell
2013. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
eléggé nagy hüjeség.... de legalább a magyar tábort gyarapítja??
2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
9.-ben évfolyamtársnőm teherbe esett. 15 éves volt. Elvetette mondván fiatal a gyerekhez. 16 évesen megint teherbe esett, de nem volt választása, még egy abortusza nem lehetett. Kimaradt az iskolából, nem tudott a barátaival találkozni és magántanuló lett. Nem sikerült leérettségiznie, és a szülei pénzén tartja el a gyereket. Nem tudom milyen anya, de, hogy keresztbe törte az életét az biztos! Nagyon felelőtlen volt, hogy nem figyelt oda jobban és nem előzte meg a gyermekáldást. Szerintem rossz döntést hozott és eltelik pár év, és még dolgozni sem fog tudni elmenni. Így nagyon felelőtlen volt és az élete romokban van...
2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

És a Te teszteddel mi lett?

Tegnap mit mondott a doki?

2013. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A doki mondta h nem,más probléma van itt :/
2013. aug. 22. 12:41
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen probléma? Most akkor a barátnőd, vagy Te? gyanítom, Te... :(
2013. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én huszon válaltam iskolával munkával a hátam mögött a csemetéket, és tudod nem nagyon tolonganak a munkaadók. Pedig csak 4évre estem ki, felsőfokú végzettség stb..... Januártól ha addig nem találok munkát a szakmámban vagy huszon párezerből élek vagy elmegyek takarítónőnek éhbérért, mert a két csp az ovi kajára elég meg a havi két öszáz ovis programra....

Szerinted akkor 19évesen amikor a gyes is lejár és se suli se munkatapasztalat semmi mihez kezd? A gyerek akkor is enni kér, és az a nagybüdös valóság, hogy az anyákkal, nőkkel nem fognak egyenrangúként bánni, pláne ha van egy két kolonc a hátán.


Szóval szerinted felelős döntés volt a részéről? Persze, bocsi hogy így írom, de a hülyéknek áll a világ, és összejöhet neki a tuti, bár a világ manapság nem ezt mutatja....

2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
SEGELYRE SZULNI MEG FELNOTT KORBAN SE EGY EPESZU DONTES, DE GYEREKKENT GYEREKET NEVELNI GYESBOL MEG CSALADIPOTLEKBOL VALOSZINULEG A SZULOK NYAKAN ELOSKODVE CSAK NEM KELLENE....
2013. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!