Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülyeség...

Szerintetek nagyon hülyeség ha egy 15 éves lány teherbe esik és 16 évesen szül?

Figyelt kérdés
Persze az a fajta,aki vállalja is a felelőséget,és felneveli tisztességesen.
2013. aug. 22. 11:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha a családjának van lehetősége, és szívesen is támogatja, akkor oké. De ha segélyből fognak tengődni, az senkinek nem jó, felnőttként sem egyszerű gyereket nevelni, nem még gyerek fejjel. Szóval tuti nehéz.
2013. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
el mondom még 1x.. NEM NEKEM KELL ÉS NEM IS SZÜLTEM GYEREKET!!! érdeklődtem h ti mit gondoltok róla!! az h el mondtam h a barátnőm belecsöppent egy ilyen helyzetbe,pl.-lént mondtam... :) aki nem érti,az inkább ne is szóljon bele :))
2013. aug. 22. 14:22
 23/23 zabmester ***** válasza:
100%
"Hülyeség", igen, egyrészt, mert egy 16 éves lány (gondolom hasonló korú apukával) miből tartana el egy gyereket? Másrészt mi lesz vele később? Hogyan tanul, hogyan fog dolgozni, ha nem bír a baba mellett tanulni? Harmadrészt pedig egyszerűen csak annyi, hogy 15-16 évesen még az anyuka is felnövőben van, de nem felnőtt. Kimaradnak az életéből olyan fontos fejlődési szakaszok, amiket később már nem tud pótolni.
2013. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!