Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyakönyvezhető Magyarországon...

Anyakönyvezhető Magyarországon a Henna név?

Figyelt kérdés
Ha nem, hol, hogyan lehet kérelmezni a bejegyzésát? Ti adnátok a kislányotoknak?

2013. aug. 22. 23:58
 1/3 anonim válasza:

[link]


Nem kerestem ki, de ha a H betűnl ott van, akkor elméletileg anyakönyvezhető. Egyébként nekem tetszik. Szép név. Az én lányom Emma lesz. Persze nem most, majd később :D

17/L

2013. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnám. Én a hajamat festem azzal... Túl ismert szó, ahhoz, hogy ne az jusson róla eszébe mindenkinek, hogy ez egy hajfesték és tetoválás.
2013. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam, de nekem tetszik. Én hennázom a hajam, és nekem is először a növény jutott eszembe róla, de szerintem eredeti, és szép hangzása van.

Ami nekem még tetszik, az az Elma. Egy horvát ismerősömet hívnak így.

2013. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!