Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Ramira név anyakönyvezhető...

A Ramira név anyakönyvezhető magyarországon?

Figyelt kérdés
És mi a jelentése,eredete?Sehol sem találom.
2012. jún. 10. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedvedért kikerestem a Magyar utónévkönyvben (2005-ös kiadás). Ebben nincs ilyen név. Elvileg 2005-ig, ilyen nevet nem jegyeztek be. Azutáni években kellene megnézned az újonnan elfogadott neveket. Egyébként lehet kérelmezni, valószínű, hogy ezt a nevet elfogadnák.
2012. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Aranyos vagy.
2012. jún. 10. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ezt a nevet. Utánna néztem és eredete: ismeretlen, jelentése: ismeretlen, lány név és névnap ismeretlen. És mivel nincs ilyen névnap ezért én szerintem nem is anyakönyvezhető. Sajnos ezzel nem segítettem semmit remélem irnak még utánnam. Nem akarlak félrevezetni úgyhogy amit irtam azt én gondolom igy de atól lehet hogy ez máshogy van.
2012. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint anyakönyvezhető:

[link]

2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint is, úgyhogy igen.

2012. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!