Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan osztjátok be, ki...

Ti hogyan osztjátok be, ki viszi és hozza a gyereket oviba/suliba?

Figyelt kérdés

Mivel eddig én vállalkozóként magam osztottam be az időmet, a férjem egyértelműsítette, hogy mindkettőt tőlem várja. Most viszont én is alkalmazott vagyok, és ez teljességgel lehetetlen lesz, heti 3X tudom vinni, és 2X hozni. Tulajdonképp a fele. Ez azért reális, ugye?

Nálatok hogy van ez?



2013. aug. 24. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogom vinni reggel 7-re, mert az apja 6-ra jár. Délután ő fogja elhozni fél 4 körül, attól függ, mikor mehetünk legkorábban érte. Télen sokszor 12 órázik apa, így én is fogom elhozni munka után, fél 5 körül.
2013. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 9-17-ig dolgozom, a férjem 7-3-ig. Nekünk igy nagyon jó, mert én viszem 9-re oviba, és ő megy érte 4-re. Ha egyikünk sem érne oda, akkor a nagyi megy érte.
2013. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 8-ra viszem, nem 9-re. előző voltam.
2013. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fogom vinni őket, mert mindig délutános leszek, az apjuk pedig megy értük, mert ő általában 6-tól fél 4-ig dolgozik.
2013. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy reális, de persze csak ha neki is belefér a munkaidejébe!

Én is úgy tartanám normálisnak, hogy pl. reggel én viszem, du. pedig a párom hozza a gyerekeket, de sajnos nálunk ez nem megoldható :(

A párom 7-17-ig dolgozik, plusz 30-30 perc az út. Tehát ő fél 7-re tudná vinni a gyerekeket vagy fél 6-ra érne oda értük, szóval egyik sem jó.

Így én viszem-hozom őket, mivel heti 40 órát dolgozom és valamennyire rugalmas a munkaidőm.

Reggel 3/4 8-ra viszem őket és 4-1/2 5 között érek oda értük, így nekem is megvan 8-4-ig a 8 óra.

2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel a párom viszi 8:30ra, délután én megyek érte 5re.

Szerdánként én túlórázok kötelezően, akkor bébiszitter megy érte.

2013. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk én viszem, én hozom, de azért mert nekem útbaesik. Férjem háromhetente tudná vinni, másik héten hozni, mert 3 műszakozik, de csak néha megy érte, így alakult, mint mondtam, nekem útbaesik, meg az időmbe is belefér.
2013. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!