Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák, ki viszi-hozz...

Dolgozó anyukák, ki viszi-hozza oviba/suliba a gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
általában férjem viszi, én hozom
2013. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában én, sikerült olyan munkahelyet találnom, hogy meg tudom oldani. Fél 8-tól fél 4-ig van a munkaidőm.
2013. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kezdi az ovit a kislányom. Én fogom vinni, az apja fogja hozni. Ha megszokja majd az ovit és tovább akar majd maradni, akkor én fogom haza is hozni, ahogy jövök haza a munkából.
2013. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én viszem reggel 7 előtt őket, férjem hozza haza őket kb. fél 4 körül az oviból.
2013. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apuka hozza viszi....vidékre járok, reggel 5 előtt kelek, fél 6-kor már otthon sem vagyok. Este 6 és 7 között érek haza.

Szívesebben mennék én is vagy legalább vinném, de ez van. Örülök, ha munkahelyem van, mert hamar megmondják, hogy el lehet menni.

2013. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 napot dolgozom 2 napot nem,amikor én nem vagyok itthon,akkor a férjem igen,így felváltva visszük-hozzuk őket.
2013. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 órázom, így 2 nap meló, 2 nap pihenő itthon, ha éjszakás vagyok, akkor még meló után én viszem őket, és hozom....ha nappalos akkor apuka viszi és hozza őket
2013. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zabmester ***** válasza:

Változó. Részmunkaidőben dolgozom, mellette egyetemre járok. Ha dolgozni megyek, akkor általában én viszem, mert 8-ra megyek, az ovi itt van mellettünk, nem nagy kitérő. Viszont ha kicsit csúszásban vagyunk, és kétes, hogy elérem-e a buszt, akkor a párom viszi, mert ő gyalog jár dolgozni, az a pár perc már nem oszt, nem szoroz. Ha nem dolgozni, hanem az egyetemre megyek, akkor nagyon változó, de ha mondjuk nekem csak később van órám, akkor általában a párom viszi, mert úgyis elindul reggel, egy füst alatt ezt is lerendezi, és akkor nekem nem kell kétszer elindulni itthonról. Ha mindketten nyolcra megyünk, akkor együtt elindulunk, én beviszem az oviba, aztán megyek az egyetemre (kb. 100 méterre van egymástól a kettő).

A hazahozás is változó, aki hamarabb odaér, az megy, persze előtte egyeztetünk. Mondjuk legtöbbször én megyek, mert akár munkából, akár egyetemről jövök haza, útba esik, és én érek oda hamarabb, viszont ha van még elintézni valóm, akkor a párom van ott gyorsabban, és akkor ő hozza haza.

2013. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!