Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fa vonatkészlet vásárlásán...

Fa vonatkészlet vásárlásán gondolkodom, de lehet vajon kapmi hozzá olyan vagont, amibe bele lehet tenni egy dupló embert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tetszenek a fa vonatok ikeás, tesco stb, szerintem a kisfiamnak is bejönne, bár még kicsi hozzá, de talán majd karácsonyra :)

Szóval azt gondoltam, hogy vennék egyet akár egy ikásat és a sinen más vonat menne. Lehet kapni olyat amibe egy duplo embert bele lehet tenni? Az olyan jó kis szerepjáték lehetne, hogy utazik valahová :)

Meg néztem tárvirányítós mozdonyt is, ehhez vajon rá lehet vagont csatlakoztatni?


Néztem a duplo vonatot sínkészlettel, arról mi a véleményetek, azon kívül, hogy drága? Mert nagyon drágálom, ezért inkább a fa vonat lenne a befutó, meg szép is :)


2013. aug. 24. 22:21
 1/8 anonim válasza:
A végkielégüléses MÁV botrányok után alig ha!
2013. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább valami építő jellegű hozzászólásra vártam volna, de további jó szórakozást.
2013. aug. 24. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

én még nem találkoztam olyannal. de maúgy csak ajánlani tudom.

kisfiam lassan 4 éves, még mindig nagyon szereti, pedig pici korától megvan. azt hiszem 1,5 évesen kapta.

az oviban is van egy hatalmas készlet, mindenféle kiegészítővel, vagy 15féle kocsi, de ezek nagyon keskenyek, a duplo meg elég nagy.

mivel keskeny, nem is hiszem, hogy bármi olyat rá tudnál tenni ami passzol is rá meg a duplo is belefér.

de nem is hiszem, hogy ragaszkodni kéne a duplo figurához, meg a beleültetéshez :)

vagy mesés vonat készlet, ha olyat szeretnél vele játszani, akkor vegyél olyat :)

ebben az a jó, hogy már elég kicsi korától egyedül össze tudja építeni, maga talán ez a játék benne, nem is vonat tologatás :)

2013. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mondom én: MÁV botrány. Nem passzol a sinre a vagon. Iéz forditva,
2013. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D
2013. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én is a másfél évesemnek venném.

végülis nem ragaszkodok, hogy bele lehessen tenni az emberkét, de olyan jó lett volna :) még annyira nem nézegettem meg ezeket a vonatokat élőbe, csak neten néztem tegnap, és jókat olvastam róla fórumokon

2013. aug. 25. 09:59
 7/8 anonim válasza:
minek az utas ha állami támogatásból megy az egész. hasznot nem hoz s csak gond van vele.
2013. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokkal jobban megéri a legót megvenni, mert azt később tudod bővíteni!

Nekem, elég sok ismerősöm a fa vonatot, egy hamar lecserélte a legósra. Mi alapból legósat vettünk, két mozdonnyal ami két tölthető elemmel megye a sínen.


Üdv két gyermekes Anyuka.


(Csak megjegyzem halkan, hogy mi most cseréljük le a vonatállományunkat, egy rendes modellasztalra, s eladó a legó készletünk! 60 db sín és a két mozdony. Ha érdekel, írj privát e-mailt.)

2013. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!