Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamik! Van köztete...

Anyukák, kismamik! Van köztetek olyan, akit egzotikus, abszurd vagy különleges helyen ejtettek teherbe? Hol volt pontosan? Milyenek voltak a körülmények? Mennyi ideje voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok perverz meg semmi, csak kíváncsi vagyok. :)

2013. aug. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én egy erdőszélén egy zsiguliban fogantam :) lerobbantak az Ormánság közepén :)
2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik fiam Horvátországban fogant, sátoroztunk. Tervezett baba volt, és már 7 éve voltunk együtt a férjemmel.
2013. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

A kismagzatom (kb.10hetes volt,pici,de nagyon nehezen fogant) elvesztése után 4 hónappal mentem először emberek közé,ez az alkalom a sógornőm születésnapi partija volt!

Szégyen tudom,rettentően sokat ittam és a párom is..szóval azon az éjszakán igazán felszabadultan szeretkeztünk,tök részegen :S ..az eredmény a szobájában alszik,2.5 éves kis csoda!!!!:)

2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Olaszországban fogantam,a tengerparton :D. Anyáéknak ott volt a nászéjszakájuk.

Első osztályos kisöcsém pedig a vadi új autónkban. Azóta már eladtuk. Anya azt mondta így ünnepelték meg az új autó hozzánk kerülését:D

14L

2013. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony este, a fa "alatt", vagyis inkább mellette fogant a kisfiunk.
2013. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mocis talin,a sátorban. 1 hónap ingázás után kikötöttem Nála,2 hónap után döntöttünk úgy,hogy legyen béby (ennek már több mint 7 éve,és azóta is együtt vagyunk :-) ),közösen építgetjük (nem csak anyagilag,de a kétkezi munka is közös) a házat,közösen tervezzük a továbbiakat.
2013. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!