Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapest melyik részén lenne...

Budapest melyik részén lenne a legjobb babával, kisgyerekkel lakni?

Figyelt kérdés
Szerintetek Budapest melyik része(i) a leginkább bababarát(ok)? Hol laktok, hol szeretnétek lakni kisbabával,kisgyerekkel?
2013. aug. 28. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Rózsadomb.
2013. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én már kimenekültem az agglomerációba, vissza nem mennék, sehova. De laknak barátaink a 2., 12., 11., 3. budai kerületekben családi házas részeken, és Pesten szintén a kertvárosias részek jöhetnének szóba, 16,. 17., ha nincs más lehetőség akkor 14. és 18. Sokáig voltunk budapestiek, nekünk fontos a családi ház, kert, és nem akkora, mint amin pont elfér a ház, meg egy macska, kerítéstől 20 cm....

Kinek mi a fontos: közel legyen a munkahelyhez, jó közlekedés, iskolák, kényelem, (akkor meg nem fontos a kertváros). Ezeket nem írtad, nem tudom pontosan, mire gondolsz. És bárhol laksz, a szomszéd nagyon nem mindegy.:)

2013. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Buda külvárosában.
2013. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi Kispesten, Wekerlén élünk, nagyon szép és rendezett környéken. Nem költöznék máshova, pedig laktam Budán egy kicsit és a VI. kerületben is. A harmadik babát várjuk ide, van egy szuper játszótér a Kós Károly téren, de nem messze van a Határ út, a Köki, és rendesen tudunk közlekedni is. (Határ útra gyalog is sipp-supp eljutunk.)
2013. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Békásmegyer. December óta lakunk itt, és imádom! Rengeteg bölcsi, ovi, suli van, és nagyon sok játszótér. Közel vannak a strandok, vásárlási lehetőségek (van egy nagyon jó piac is) és hamar bejutni a belvárosba.
2013. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
II. kerület kertvárosi részei, Remete, Hidegkút, Adyliget
2013. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy hol van ingyenes, jól felszerelt, modern bölcsi, ovi, ahova bármikor és garantáltan felveszik a kerületi lakos gyermekét, akkor a XIII. kerület.
2013. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi Budafokon lakunk 2 gyerekkel és imádom. Ami bababarátabb része a kerületnek, az mondjuk Budatétény, ott is laktunk. Nagytéténybe már nem mennék.

Ezenkívűl ha belvárosba, bentebb kellene költözni, akkor a 11. kerület 1-2 része, ami tetszik.

A 8.-dikból jöttünk el, na az élhetetlen gyerekekkel, pedig a körúton laktunk, a Palotanegyedben, szóval nem a gettóban!

2013. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most a 11. kerületben lakunk, sajnos pont egy forgalmas részen, és már tervezzük a költözést, mert annak ellenére, hogy szinte minden sarkon van egy játszótér meg egy ovi, nagyon nem szeretek itt lakni. Nekem is inkább a külső, kertvárosi részek tetszenek, de ha ezt megemlítem a férjem családja körében, máris sznob vagyok...

2013. aug. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!