Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Etetőszék kérdés. Van valakine...

Etetőszék kérdés. Van valakinek olyan etetőszéke ami később asztallá, székké alakítható?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve vele?Babátok hány hós kora óta használjátok?Esetleg ha olyan tévedt ide akinek nem tetszik,miért nem tetszik? :) Köszi
2013. aug. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam, mi kb másfél hónapja használjuk, előtte volt egy kölcsön másféle etetőszékünk. Nagyon szeretem. Kisfiam nem szeret egy helyben ülni, féltem, hogy felborul vele :), de szerencsére nagyon stabil. Én egyelőre ennyit tudok hozzászólni.
2013. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ilyen van, 7 hónapos kora óta ezt használjuk,nagyon szeretjük! Most lesz 14 hós,és ő imád benne enni... :)

2013. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyósoméknál használjuk, nem tudom, hogy mennyi idős kora óta, mert előtte egy ennek az előző, retro változata volt. Mi mindig az asztalhoz toltuk, úgy evett a fia köztünk, de ott volt hely. Ha épp nem evésre használta, és anyósom a konyhában volt, akkor mindig szétszedte neki, és azon rajzolt, vagy ragasztott, vagy bármit kirakózott. Most 4 éves lesz és még mindig azt használja evéshez. Itthon ikeás széke volt, én nagyon szerettem, most meg már rendes széken eszik egy éve. De még használható.

Ha nektek van helyetek, és mindig az asztalnál esztek, akkor jó kis szerkezet. nekünk itthon nincs helyünk, ebédlőnk sincs, ezért sokszor nem is együtt ettünk, így hiányoltam volna a tálcát... de mostanabán volt pl. az is, hogy nagyon nagyon sokan voltunk anyósoméknál, alig fértünk el az asztalnál kb 14 felnőtt, ezért megkérdeztem a fiam, hogy ott akar e velünk enni, vagy külön, és ő az utóbbit választotta. Evett a kisasztalnál egyedül, de mellettünk... sajnáltam, de ő akart így enni... olyan fura volt. Én nem vennék ilyet itthonra.

2013. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: merthogy mi nem szereltük rá a tálcát, mert már az asztalnál evett, de igen, tudom, hogy van hozzá... nekem akkor is batár nagy és nehéz, de ha van helye, akkor sokáig jó.
2013. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

OFF


"Evett a kisasztalnál egyedül, de mellettünk... sajnáltam, de ő akart így enni... olyan fura volt"


De ezen mit sajnáltál? Ő egy gyerek, aki büszke arra, hogy neki saját, külön asztala és széke van. Én nagyanyáméknál anno a hokedlire követeltem a terítéket és egy kicsike széken ültem. Volt mikor az unokatestvéreimmel összevesztünk azon, hogy kié legyen a külön asztal...

2013. aug. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Fiaimnak is olyan volt,szerettük nagyon.Sokáig használtuk,mikor nagyobbak lettek azon rajzoltak ,gyurmáztak játszottak stb.Most is fa van de nem szétszedhető.Ha lefektetem az egyik oldalra akkor kis tálcás része van ahol egyedül tud enni másfél éves lányom,ha a másik oldalra fektetem akkor hintázni tud benne,mint egy hintalóval pl.
2013. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van,de mivel csak egy sima asztalos csinálta,így nincs benne kiesés gátló. Én nagyon szeretem,már a 3. gyerkőcöt szolgálja :-) Szét szedve azóta használjuk,mióta ül (a nagyom egész későn tartotta meg magát ülve,csak 10 hónapos volt,mikor használni kezdtük, akkor a szobában volt,ott ettünk reggel-este,az ebédhez az asztalhoz volt egy másik etetőszék-szintén asztalos által készített) össze rakva az asztalnál azóta,mióta tudom,hogy nyugton meg tud ülni benne a gyerek :-)
2013. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet hasznáétunk, de én nem szerettem. Akkor tettem bele a lányomat amikor már tudott ülni (9.5hó) és kb 11 volt amikor kellett vennem hozzá biztonsági övet, mert nagyon könnyű kimászni belőle. Egy idő után már nem viselte el az övet sem, így rendes széken eszik. Asztal-szék kombóban nem használjuk, sok helyet foglal. A tálcájának nincs pereme, könnyű leverni róla mindent... Nem ilyet vennék, ha előről kezdenénk.
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azt hiszem jobb lesz ha személyesen vesszük,nezzük meg nem neten.Jégtánc az is szuper ami nektek van,hátha látok majd hasonlót. Köszönöm mégegyszer mindenkinek :)
2013. aug. 29. 23:16
 10/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi otthon műanyag etetőszéket használtunk anno, de anyukámékál volt egy ajándékba kapott. Mi se tudtuk sokat etetőszékként használni, eleinte, mert elég későn tanult meg ülni a gyerekem (viszont a műanyag etetőszéknek dönthető az ülése), később simán felállt benne biztonsági öv hiányában. Biszont miután asztallá-székké alakítottuk, azóta ő is ott külön az ő asztalkájánál evett és sokszor még most is ott eszik (4 éves). Még hátránya volt, hogy a műanyag huzata nem bírta sokáig a strapát a műanyagszékével ellentétben. De már biztosan modernebbek a fa etetőszékek is. Pl. nem is tudtam, hogy lehet hozzájuk biztonsági övet kapni. Az mindenképp előny, hogy sokáig ki lehet használni.
2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!