Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a gyerekének Chicco...

Akinek a gyerekének Chicco etetőszéke van, elégedett?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom, hogy ezt a márkát választom,csak ne lenne olyan drága...

Szerintetek?


2011. jún. 29. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem attól jó valami mert drága, sőt.....
2011. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet, a Chicco-ról elég sok jót hallottam. Nekünk Peg Perego etetőszék van, azzal meg vagyok elégedve. Újonnan az is elég drága. Mi használtan vettük potom összegért, és tökéletesen működik, semmi hibája. Esetleg nem gondolkozol azon, hogy egy használtat vegyél?
2011. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
chicco poly-nk van. nagyon jo, konnyen tisztithato de eleg sok helyet foglal, nagyon stabil, fel is lehet ra maszni! egy baj van vele(az aran tul), hogy muanyag boritasu es ezaltal izzad benne a baba, ra kell teriteni mindig egy kis rongyot a feje moge.
2011. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, chicco polly, nem poly.
2011. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen a székünk. Meg vagyok vele elégedve 100%-ban!

Könnyen tisztítható, picit könnyen bele tudom tenni, be is csatolhatom könnyedén. A tálca levehető. Stabil. Strapabíró. Könnyen összecsukható, így ha mentek mamához, vendégségbe lehet vinni magatokkal.

2011. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem, hogy ezt a márkát szeretném megvenni, de nem tudom hol juthatnék hozzá olcsóbban.
2011. jún. 30. 11:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy még csak most lett itthon netünk. Nem vagyok jártas a dolgokban, keresésekben.

Ezért örültem volna, ha segít valaki.

2011. jún. 30. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nincs meg a szék, akkor itt tudsz nézelődni.


[link]

2011. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!