Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Multivitamint, immunerősítőt...

Multivitamint, immunerősítőt hogyan szoktátok adni a gyereknek, megelőzésként?

Figyelt kérdés
Néhány napja kezdtem adni, mielőtt óvodába megy. Múlt évben egy hetet járt, hármat otthon volt... Folyamatosan szedheti, vagy kúraszerűen? Most kaptunk valami nagyon extra készítményt, de azon nem találtam erre utasítást. Remélem beválik, mert hiába evett egész évben rengeteg friss gyümölcsöt, zöldséget (ráadásul sajátot), minden nap volt levegőn, mégis összeszedett mindent...

2013. aug. 29. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szept. elejétől kap napi 1/2 szem Multi tabs immuno kid-et, és heti 1x járunk sószobába.

Az első közösségben töltött év nálunk is így telt, állandóan beteg volt, akkor kipróbáltam kb. mindent, és ez a kombó vált be.

Már 3,5 éves, idén márciusban volt beteg, meg most hétvégén.

2013. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Augusztus végén, szeptember elején kezdem el és egészen tavasz végéig kapja.

De a fiam még csak most kezdi az óvodát. Én akkor is számítok arra, hogy beteg lesz többször, de remélhetőleg azért nem veszi majd le úgy a lábáról, mint ha egyáltalán nem kapna vitamint, illetve remélem, hogy nem 2 hetente lesz tőle beteg.

És a fiam a Cebion Multivitamint kapja.

Eddig bevált, nem igazán volt beteges. De hát az ovi nyilván más lesz.

2013. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!