Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy betegség miatt két napja...

Egy betegség miatt két napja kénytelen voltam elválasztani a 2 éves lányomat, kell ezt a tej mennyiséget valamivel pótolni?

Figyelt kérdés
Reggelire olyan dobozos kását kap, amihez csak vizet kell tenni. Napközben kap egy joghurtot vagy túrókrémet vagy valami hasonlót. Vacsorára pedig vajat, sajtot. Elég ennyi tejtermék vagy még kell valami? Micsoda? Tej? Tápszer? Milyen? Kakaó?
2013. szept. 1. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
sima forralt tej - ha szereti, mehet
2013. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még sosem kapott sem tejet, sem tápszert.


Milyen mennyiséget kellene egyáltalán kapnia?


Tejből hány százalékosat? Forralni mennyi idős korig kell?

2013. szept. 1. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki bolti hűtött tejet, én egy évesen adtam először a lányomnak, pont 12 hónapos és 1-2 napos volt. Egy dl 1,5%-os tejet meglangyosítottam a mikróban és szépen megitta. Forralni nem forraltam neki soha, és mi csak 1,5%-ost iszunk évek óta, a gyerek is. (Semmi bajom a magasabb zsírtartalmú tejekkel sem, csak mi ezt szoktuk meg).
2013. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem szereti a sima tejet így, akkor adhatsz neki kakaót is nyugodtan, 1-2 dl-t.
2013. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolti tejet nem kell forralni,sem higítani,ha házitejet adsz azt mindig forrald és az első pár nap mikor ismerkedik vele higítsd.Reggel és este szoktak kb 2 dl tejet/kakaót kapni a gyerekek
2013. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima 2,8-as bolti tejet adhatsz. Nem kell forralni, sem hígítani sem ennyi idős gyerkőcnek. De ha gondolod, 2+-os tejitalt is adhatsz, az mondjuk drágább.
2013. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!