Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy szülés...

Mennyire gáz, hogy szülés után 4 hónappal ekkora hasam van? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. szept. 4. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem majd' 10 evvel a szules utan is ekkora.... 20 kilót hiztam, azt mind a hasamra, egyszerűen kinyúlt a bőr es koteny hasam lett.....
2013. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem nagy gáz
2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Szia.én 7 hónapja szültem és csak picit kissebb a hasam.ne foglalkozz még vele.én pl. Ma kezdtem fogyózni.rá érsz még .csak azért fogyózok mert szeretnénk tesót.
2013. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
nálam is ez a helyzet. talán még szörnyűbb is. 5 hós a lányom.
2013. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem túl szép :(. Szerintem próbálj kezdeni vele vmit. Én mondjuk rettentő hiú vagyok. 4 hónap azért még nem olyan sok idő, de ahhoz már elég, hogy elkezdhetsz tenni vmit az ügy érdekében. Sok sikert, szerintem szép eredményeket érhetsz el, ha odafigyelsz!
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát, ha téged nem zavar....

Ha szoptatsz, akkor diétázni nem igazán ajánlott. Viszont egy kis tornával lehet segíteni a dolgon.

2013. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Nekem szerencsere egyaltalan nem volt ilyen,kozvetlenul a szules utan is ehhez kepest pici hasam volt,de nagyon eros volt a hasizmom.Kezdj el feluleseket csinalni,tornazni.Szerintem ez inkabb a megnyult izmok kovetkezmenye,mint sulyfelesleg.Kezdd el a terhessegi csikokat is valami kremmel kezelni,kerdezd meg a vedonotol mit ajanl.
2013. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 zabmester ***** válasza:
50%
Nekem is ilyen volt. Nagyon nem szerettem, hogy ilyen, de nem tudtam vele mit csinálni. Illetve persze, később csináltam, elkezdtem fogyózni, tornázni, le is fogytam, súlya okés voltam, de a hasam nem lett sokkal szebb, csak még jobban látszott, hogy lóg a bőröm.
2013. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen 2 évvel szülés után

baromság hogy has-izmozz, szétváltak a hosszanti hasizmok

plasztika segít csak...

2013. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsánat, de honnan lehet ránézésre megállapítani, hogy valakin súlyfelesleg van még, vagy szétváltak a hasizmai? Nyilván a kérdezőben is felmerült, hogy nem a legesztétikusabb a hasa, mert amúgy nem írta volna ki a kérdést. Ha nem tetszik, tegyél ellene, kamu, hogy van olyan has, amit nem lehet ledolgozni (nyilván a hasizom szétválása más kérdés), megfelelő munkával bármit el lehet érni, vagy törődj bele, hogy ilyen, és másoknak is van szépséghibája. Neked kell eldöntened, és aztán kiállni a döntésed mellett.
2013. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!