Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak hálózsákkal lehet megolda...

Csak hálózsákkal lehet megoldani, hogy ne takarózzon ki a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem használtunk sosem hálózsákot nem is volt gond. Bár bejárta reggelre a kiságyat, de a takaró rajta maradt, azzal együtt jött ment alvás közben :) mikor kisebb volt még hason aludt, viszont már nagyobb és forgolódik is, így egy idő után kitakarja magát. Most még nincs hideg a szobába, és télen sem lesz azért annyira nagyon hideg, mert panelban lakunk, de azért jó lenne akkor már valami takaró ami rajta marad reggelig :)

Valami tipp????

Kisfiam már 15 hónapos és nem szívesen tenném hálózsákba, idáig nem szokott hozzá nem tudom hogy megszokná-e. Amúgy tetszik a hálózsák és tudom, hogy prakitkus, vagyis mostmár tudom, hogy az lett volna, de nem volt gond a múlt télen még.

gondoltam egy plédre varrok patentokat az egyik oldalára és bepatentolom így végülis körül ölelné a takaró. Hülyeség?


2013. szept. 4. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy pizsirugija, puha, kényelmes, pamut, kicsit bélelt, olyan anyagú, mint egy hálózsák . Nagyon bevált, ilyenben alszik még most is a 97 centis gyerekem.
2013. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hálózsákot már nem fogja megszokni, és nagyon más megoldás ebben a korban nincsen.

Ez a pléd patentolást én nem csinálnám, mert ha bele csúszik és nem tudja magáról lehúzni, elég kellemetlen lehet neki.

2013. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Hol vetted? Nagyobb méretben nem nagyon látok rugikat.


Második:

Igen ezért kérdeztem, mert lehet én nem gondolnék valami bökkenőre és mégis van.

Amúgy láttam egy hálózsákot kisgyerekeknek, ami az egyik oldalon zippzáras volt az alja gondolom bevart volt, verdás stb mintás. Ezen alapul a patentos ötlet :)

2013. szept. 4. 12:57
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

És mikor adod rá?

Mert náluk azért vannak gondok az elalvással, szóval nem az van, hogy beteszem az ágyba és elalszik :)

Szóval abban nem szívesen hagynám rohangálni, mert leizzadna mire alvásra kerül a sor.

2013. szept. 4. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.. Nálunk viszonylag fix az esti rituálé... Evés, pisi, fogmosás, fürdés, irány az ágy, meseolvasás, alvás.. így én fürdés után rögtön azt adom rá. és nincs olyankor már felpörgés, rohangálás... két gyerek van, sosem aludnának el, ha megengedném, hogy szaladgáljanak, arra volt alkalmuk nappal. :)

És egy turkálóban vettem 100 forintért. :) De ki lehet fogni vaterán is láttam pl...

2013. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ilyesmi a mienk...:

[link]


vagy itt is van ilyen, kicsit retrósba:

[link]

2013. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
keresgélj, biztos találsz valahol. :)
2013. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom lehet-e kapni pl vállon patentos rugit, aminek nincs ujja persze nagyobb méretben akár 92-esben

azért volna ez jó, mert alapjába véve hason alszik, így nem lennének ott patentok, vagy a hátán mert olyan rugik is vannak.

Köszönöm a segítséget, nálunk valahogy nem alakult úgy ki az esti rend, vagy nem fárad le eléggé, nem tudom. Próbáltunk már sok mindent, de talán ha kicsit nagyobb lesz :)

2013. szept. 4. 20:33
 10/11 A kérdező kommentje:
Turkálókat majd jobban figyelem :) szoktam amúgy ott sok gyerek ruhát, de valahogy nagyobb méretű rugik, bodyk nem nagyon vannak, bár most hogy már ősz lesz meg tél jön így esetleg jobban lesznek.
2013. szept. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!