Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hete született meg a kisfiam...

7 hete született meg a kisfiam, és sajnos a hasizmom között középen kitüremkedés van mikor hátra felé hajolok, mintha szétcsúszna. Olvastam hogy ez előfordul, de hogyan lehet visszaállítani? Erről sehol nem találtam semmit!

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

11 hónapja szültem, nekem is szétrepedt a hasizmom, nem is ment össze, pedig majdnem minden nap tornázok. Ha állok egyenesen, úgy nem látszik, csak hasazás közben. Úgy tudom, ez így marad.

Mondjuk engem nem zavar, mert amúgy is vékony voltam, így is az vagyok, pedig pár centivel nagyobb lett a derékbőségem.

2009. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!