Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után csak én nem tudom...

Szülés után csak én nem tudom elviselni a tampont ha megvan?

Figyelt kérdés
7 hónapja már hogy szültem, de még mindig kényelmetlen, nem is tudom elviselni mert furcsa érzés odabent, testileg. Érez még valaki hasonlót vagy ilyet? Helyre állhat ez még?
2009. nov. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nővérem második gyereke 2 éves múlt,Ö egyáltalán nem bírja.Én pedig csak a minit(22 hó).
2009. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,akkor nem egyedül vagyok vele.
2009. nov. 3. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A szülés előtt csak tampont használtam. Majd mikor megszületett a második gyerekem szinte minden megváltozott. Egyáltalán nem bírtam elviselni, így le is tettem róla. Időnként megpróbáltam.A lányom most lesz 2 éves és most vagyok ott hogy már nem okoz semmi problémát a tampon. Hála az égnek.
2009. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem tudom elviselni, de akkor egy ideig hanyagolom én is hátha jobb lesz. köszönöm.
2009. nov. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!