Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is 3x mosogattok naponta?

Ti is 3x mosogattok naponta?

Figyelt kérdés

Amióta 2 gyerekünk van azóta elgalább 3x kell mosogatni, igaz nincs mosogatógépünk. És nem csak egy-két tányért, neeeem, hegyekben állnak a mosogatnivalók 3 óra múlva.

Van erre valami megoldás vagy ötlet vagy ez már így marad?

Lehet a kérdésem nem ide tartozik szorosan, akkor bocs.


2013. szept. 7. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát erre a megoldás egy 12 terítékes mosogatógép, bármekkora is a konyha, megéri a rá áldozott helyet és pénzt! Így csak gyűjteni kell nap közben és este beindítod, reggel kipakolod, és sose fog állni a pulton meg a mosogatóban a mosatlan, mert egyből be lehet pakolni a gépbe és láthatatlanul gyűlik.
2013. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én 4-5 alkalommal mosogatok, minden étkezés után. Egész nap otthon vagytok, otthon esztek, nincs ebben semmi rendjívüli, szerintem mindenkinél így van.
2013. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hisz ha csak 3x kéne. Nekünk 1 lányunk van de mindig tele a mosogató. Nincs ezzel semmi gond. De ha valóban nem bírsz vele megbirkózni akkor valóban szerezzetek be egy mosogatógépet. :)
2013. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Talán 5x is naponta.És utálom!!És sajnos nincs hely mosogatógépnek :(
2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is sokat mosogatok, pedig még csak egy gyerekünk van.

Most gondolkodom én is mosogató gépen, mert így rengeteg víz és gáz fogy (cirkónk van a bénábbik fajtából).

Elvileg sokkal gazdaságosabb lenne mosogató géppel.

2013. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon pici, 4 személyes mosogatógépünk van, elfér a szekrényben (Bosch). Mióta használjuk, kevesebbet fogyasztunk vizet, mint korábban, és áramból is 15 ezret kaptunk vissza elszámoláskor. Nagy szerelmem ez a gép. Bizományiban 35 ezer körül lehetett kapni, vidéken. Igen, sok a mosogatnivaló, pedig mi csak 3-an vagyunk. Átlag napi 2x megy.
2013. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Bizony volt hogy 6-7szer is ha olyat foztem:))

Azota elkoltoztunk es van mosogatogepunk,hat mit ne mondjak sokkal konnyebb. Vagy regelre vagy estere osszejon egy adag,elofordul hogy 2-szer kell bekapcsoljam egy nap megsem fizetunk tobbet a vizert/villanyert.

Csak azt tudom javasolni amit elottem is ha van hely szerezzetek be egyet.

2013. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ez van sajnos,és a mosogatás mellett még a picur cumisüvegjei kanalai is kifőzésre várnak :DD
2013. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mosogatógép,nagyon megéri és még kevesebb víz is fogy,mint mosogatással.Van,hogy 2szer mosok vele egy nap de jellemzően esténként kapcsolom be.
2013. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Mosogatónőnek érzem magam néha. Egy kör hideg kaja-3 tányér. akkor egy kör kakaó két bögre, akkor jön az ebéd, ha olyan a kaja, akkor x edény plusz 3 tányér plusz 1-3 bögre, evőeszközök, akkor egy kis nasi, házi süti, annak a mosatlanja, a tál amiben a süti "kihűl", akkor uzsi két tányér, bögrék. Vacsi lásd ebédnél leírtak.

Ha üres a mosogató akkor vagy nem vagyunk itthon, vagy beteg vagyok, de akkor kaja sincs, ami után mosatlan generálódik. És csak 3an vagyunk itthon, ha a férjem is besegít, akkor dupla ennyi a mosatlan.

2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!