Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok a gyakorin...

Mennyit vagytok a gyakorin naponta? Mennyi idős gyerek (ek) mellett?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 2 v 3 nap egy héten, úgy 2 órát. nyitva hagyom és néha ránézek miközben másutt is böngészek. most várom az első babámat
2013. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
Másfél éves a picurom, és napközben 1 órát netezek, este is kb ennyit. Hogy ebből mennyit gyk-ezek... változó. Ha van olyan kérdés amire szívesen válaszolok, akkor akár 15-20 perc is lehet a napi limit...
2013. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Naponta benézek, milyen kérdések merültek fel másokban, hátha tanulhatok belőle. Első babámat várom, sok információt tanultam meg itt, ha pedig nem jön megfelelő válasz, utánaolvasok a témának. Nem voltam otthon a szoptatás, pelenkák, babás cuccok témában, de kezdek kikupálódni :)
2013. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom,naponta egy órát internetezek,ebből olyan fél órát vagyok gyakorin.
2013. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két éves itt van mellettem, kb 1-1.5 órát vagyok fent. Az ebéd fő a lakás rendben.
2013. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Naponta többször kb. 5 percet. Átfutom a gyerekvállalás/nevelés kategóriát és annyi. 11hónapos a fiam, mikor alszik, én főzök közbe netezek kicsit.
2013. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakran megnézem, majdnem minden nap, alvásidőben. Most és majd este. A kicsi 2 éves, a nagyok iskolások.
2013. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ú én függő vagyok! Még a terhesség alatt kapott el a gyakorizmus, mert itthon kellett feküdnöm és unatkoztam. nagyon sok hasznos dolgot találtam már itt, és ha nem is válaszolok,de olvasgatni is szeretek. Meg valljuk be néha nevetni is. Napi rendszerességgel olvasom most is, alvás időben, főzés közben, vagy ha csak leülök pár percre illetve este. Ha összeadogatom a perceket, meg az esti fél órát amit itt töltök, napi egy órát kb. Viszont szinte csak a gyerekvállalás-nevelés témakörben, más kategóriában szinte nem is jártam még. Kislányom 10 hónapos, de soha nem a mi időnk helyet ülök itt, csak ha éppen alszik vagy nagyon elvan magában :)
2013. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!