Ebből lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lefeküdtünk a barátommal, nem használtunk óvszert, de kihúzta 2másodpercel azelőtt , hogy elélvezett volna.

Nincsen semmi tünetem sem , de azért kíváncsi vagyok. Szerintetek?


2013. szept. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azelőtt húzta ki közvetlenül, hogy elélvezett, akkor ha az előváladéka már tartalmazott spermát és jókor voltatok együtt, akkor simán lehetsz terhes.

Amúgy ha pár napja vagy 1-2 hete történt mondjuk az aktus, akkor nem is lehet még semmilyen tüneted.

Terhességi tünet legkorábban, már akinek van, mert nem mindenkinek van, az a kimaradt vérzés napja körül van.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor mindenképpen csinálj tesztet!

2013. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy olyan problémám, hogy hónapokig nem szokott megyjönni.. :ssss ez is egy olyan időszak volt...
2013. szept. 8. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi vagy 15?
2013. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van olyan, hogy hónapokig nem jön meg, akkor el kell menni az orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy miért nem jön meg hónapokig!

Amúgy meg az csak egy dolog, hogy hónapokig nem jön meg. Honnan tudod, hogy ez a hónap is pont olyan lenne? Lehet hogy pont most volt peteérésed, majd pedig lenne egy vérzésed, de mivel terhes lettél, így most meg azért nem fog megjönni. Amúgy meg, ha ilyen gond van, akkor pedig egy érzékeny teszttel az aktus után 2 héttel, de ha biztosabbra akarsz menni, akkor 3 héttel csinálsz egy terhességi tesztet.

2013. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 18 vagyok,..
2013. szept. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!